2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № А-12/4266 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 желтоқсанда № 6217 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылға 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № А-1/268 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5773 тіркелген, "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде 2017 жылдың 2 наурызда жарияланды);
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің2017 жылғы 31 қаңтардағы № А-1/268 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Көкшетау қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № А-4/1231 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5969 тіркелген, "Степной маяк" және "Көкшетау" газеттерінде 2017 жылдың 1 маусымда жарияланды).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б.Әміреноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Маржықпаев
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 7 желтоқсандағы
№ А-12/4266 қаулысымен
бекітілген
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Елді мекеннің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Көкшетау қаласы
2266
1032
100
0
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
25 481 теңге
25 481 теңге

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 7 декабря 2017 года № А-12/4266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2017 года № 6217
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год.
2. Признать утратившим силу:
постановление акимата города Кокшетау от 31 января 2017 года № А-1/268 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5773, опубликовано 2 марта 2017 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау");
постановление акимата города Кокшетау от 27 апреля 2017 года № А-4/1231 "О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 31 января 2017 года № А-1/268 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5969, опубликовано 1 июня 2017 года в газетах "Степной маяк" и "Көкшетау").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Е.Маржикпаев
Утвержден постановлением
акимата города Кокшетау
от 7 декабря 2017 года
№ А-12/4266
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
город Кокшетау
2266
1032
100
0
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
25 481 тенге
25 481 тенге

18 532,9 теңге
0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке мешік
Мемлекеттік
Жеке меншік
3 жасқа дейін – 9 143,3 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 11 118,8 теңге
18 424,8 теңге
3 жасқа дейін – 9 143,3 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін – 11 118,8 теңге
0

18 532,9 тенге
0
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
до 3 лет - 9 143,3 тенге
от 3 до 7 лет - 11 118,8 тенге
18 424,8 тенге
до 3 лет - 9 143,3 тенге
от 3 до 7 лет - 11 118,8 тенге
0