Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Ақкөл ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 4 қазандағы № С 15-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 қазанда № 6115 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № С 18-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 14.02.2018 № С 18-3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" кодексінің 444 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Ақкөл ауданының шекараларында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
2. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 30 наурыздағы № С 46-9 "Ақкөл ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығы мөлшерлемесін жоғарылату туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 тіркелген, 2015 жылғы 8 мамырда аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины КZ" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Ж.Абдин
Ақкөл аудандық мәслихат
хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі Т.Едігенов
4 қазан 2017 жыл
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі Мемлекеттік
Кірістер комитеті Мемлекеттік
кірістер департаментінің Ақкөл
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекеме басшысы
А.С.Мұстафин
4 қазан 2017 жыл

О повышении ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Аккольского района
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 4 октября 2017 года № С 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 октября 2017 года № 6115. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14 февраля 2018 года № С 18-3
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14.02.2018 № С 18-3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в границах Аккольского района.
2. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата от 30 марта 2015 года № С 46 – 9 "О повышении ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Аккольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4780, опубликовано 8 мая 2015 года в газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата
Ж.Абдин
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского
района
Т.Едигенов
4 октября 2017 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управления государственных
доходов по Аккольскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Мустафин
4 октября 2017 года