Ақкөл ауданы Ақкөл қаласы құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № А-12/344 қаулысы және Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № С 17-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 6305 болып тіркелді.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 06.06.2018 № А-6/154 қаулысы және Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 06.06.2018 № С 23-1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5-1) тармағына сәйкес, қала және Подлесное ауылы халқының пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қазандағы қорытындысы негізінде, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Ақкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақкөл қаласы келесі құрамдас бөліктері:
1 Октябрьский тұйық көшесін - 1 Шегебай Ұзақбаев көшесіне;
2 Октябрьский тұйық көшесін - 2 Шегебай Ұзақбаев көшесіне;
3 Октябрьский тұйық көшесін - 3 Шегебай Ұзақбаев көшесіне;
4 Октябрьский тұйық көшесін - 4 Шегебай Ұзақбаев көшесіне;
Западная көшесін - Береке көшесіне;
Киров көшесін - Домбыралы көшесіне;
Новорудная көшесін - Домбай көшесіне;
ТУСМ көшесін - Жібек жолы көшесіне;
Фурманов көшесін - Ақниет көшесіне;
Тубгородок көшесін - Астана көшесіне;
Гостиничный тұйық көшесін - Армандастар көшесіне қайта аталсын.
2. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 06.06.2018 № А-6/154 қаулысы және Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 06.06.2018 № С 23-1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
№ 1 Еңбек көшесін – Жұмабек Тәшенев көшесіне;
№ 2 Еңбек көшесін – Сарыжайлау көшесіне;
№ 3 Еңбек көшесін – Армандастар көшесіне қайта аталсын.
3. Осы бірлескен шешім және қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Ж.Абдин
Ақкөл ауданы
әкімі
Т.Едігенов
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Ж.Салыбекова

О переименовании составных частей города Акколь Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № А-12/344 и решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2017 года № С 17-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2018 года № 6305.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата Аккольского района Акмолинской области от 06.06.2018 № А-6/154 и решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 06.06.2018 № С 23-1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города, на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 24 октября 2017 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ и акимат Аккольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать составные части города Акколь:
переулок 1 Октябрьский на улицу 1 Шегебая Узакбаева;
переулок 2 Октябрьский на улицу 2 Шегебая Узакбаева;
переулок 3 Октябрьский на улицу 3 Шегебая Узакбаева;
переулок 4 Октябрьский на улицу 4 Шегебая Узакбаева;
улицу Западная на улицу Береке;
улицу Кирова на улицу Домбыралы;
улицу Новорудная на улицу Домбай;
улицу ТУСМ на улицу Жибек жолы;
улицу Фурманова на улицу Акниет;
улицу Тубгородок на улицу Астана;
преулок Гостиничный на улицу Армандастар.
2. Утратил силу постановленим акимата Аккольского района Акмолинской области от 06.06.2018 № А-6/154 и решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 06.06.2018 № С 23-1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
улицу № 1 Енбек на улицу Жумабека Ташенева;
улицу № 2 Енбек на улицу Сарыжайлау;
улицу № 3 Енбек на улицу Армандастар.
3. Настоящее совместное решение и постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
Ж.Абдин
Аким Аккольского
района
Т.Едигенов
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова