Бәйтерек ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 19 тамыздағы № 2 "Үлгілі селосының, Өндіріс селосының көшелеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Бәйтерек ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 5880 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бәйтерек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауылдық округі әкімінің "Үлгілі селосының, Өндіріс селосының көшелеріне атаулар беру туралы" 2009 жылғы 19 тамыздағы № 2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердімемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-119 болып тіркелген, "Бірлік-Единство" газетінде 2009 жылдың 28 қыркүйегінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда баяндалсын:
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Үлгілі ауылы, Өндіріс ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Бәйтерек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосының", "селосы" сөздері "ауылының", "ауылы"сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйтерек ауылдық
округінің әкімі
Қ.Серікбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А.Балтағарин
2017 жылғы "16" 03
Зеренді ауданының
"Сәулет қала құрылысы
және құрылыс бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Е.Шәкіржанов
2017 жылғы "16" 03

О внесении изменений в решение акима Байтерекского сельского округа от 19 августа 2009 года № 2 "О присвоении наименований улицам села Ульгули, села Ондирис"
Решение акима Байтерекского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 16 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 апреля 2017 года № 5880
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Байтерекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Байтерекского сельского округа "О присвоении наименований улицам села Ульгули, села Ондирис" от 19 августа 2009 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1-14-119, опубликовано 28 сентября 2009 года в газете "Бірлік-Единство") следующие изменения:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Ульгули, села Ондирис, аким Байтерекского сельского округа РЕШИЛ:";
В заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селосының", "селосы" заменить словами "ауылының", "ауылы".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Байтерекского
сельского округа
К.Серикбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел культуры и развития
языков" Зерендинского района
А.Балтагарин
"16" 03 2017 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел архитектуры,
градостроительства и строительства"
Зерендинского района
Е.Шакиржанов
"16" 03 2017 года