Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 182 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 мамырда № 5493 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 315 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 30.03.2018 № 315 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386 бабының 5 тармағына, 444 бабының 1 тармағына, сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 215 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-1-127 тіркелген, 2010 жылғы 3 ақпандағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қазақ тіліндегі шешімнің атауындағы, мәтініндегі және қосымшасындағы "ставкаларын", "ставкалары", "ставкасы" сөздері "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрайымы
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы
К. Масалимова С. Шынтасова

О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 215 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 26 апреля 2017 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 мая 2017 года № 5493. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 30 марта 2018 года № 315
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 30.03.2018 № 315 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 215 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-1-127, опубликованные 3 февраля 2010 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
в заголовке, тексте и в приложении указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары", "ставкасы" заменить словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
Секретарь маслихата города Актобе
К. Масалимова С. Шинтасова