Велихов селолық округі әкімінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № 1 "Велихов селолық округінің көшелерін атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Велихов ауылдық округінін әкімінің 2017 жылғы 28 маусымдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 5588 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының Велихов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Велихов селолық округі әкімінің 2012 жылғы 18 мамырдағы № 1 "Велихов селолық округінің көшелерін атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-142 болып тіркелген, 2012 жылды 5 маусымында аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауданының
Велихов ауылдық округінің әкімі А.Халиуллина

О внесении изменений в решение акима Велиховского сельского округа от 18 мая 2012 года № 1 "О наименовании улиц Велиховского сельского округа"
Решение акима Велиховского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 28 июня 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 июля 2017 года № 5588
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" и статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Велиховского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Велиховского сельского округа от 18 мая 2012 года № 1 "О наименовании улиц Велиховского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-142, опубликованное 5 июня 2012 года в районной газете "Каргалы") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Велиховского сельского округа
Каргалинского района А.Халиуллина