Қобда ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 12 "Қобда ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 77 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 5488 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 99 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 21.05.2018 № 99 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Қобда ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қобда ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 12 "Қобда ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4745 тіркелген, 2016 жылғы 25 ақпанда аудандық "Қобда" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
орыс тіліндегі қаулының реквизиттерінде, атауында және мәтіні бойынша "Хобдинского", "Хобдинскому" сөздері "Кобдинского", "Кобдинскому" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Е.Қ.Қалдығұловқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Шермағанбет
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" ММ басшысы
А.Османғалиев
Қобда ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 24 сәуірдегі
№ 77 қаулысымен бекітілген
Қобда ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі
Автомобиль жолдары индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KD-КО-66
Қобда-Сарбұлақ-Абдыбұлақ
50
2
KD-КО-67
"Самара-Шымкент"-Бестау-Жарсай

О внесении изменений в постановление Хобдинского районного акимата от 14 января 2016 года № 12 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Хобдинскому району"
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 24 апреля 2017 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 мая 2017 года № 5488. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 21 мая 2018 года № 99
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 21.05.2018 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Хобдинского районного акимата от 14 января 2016 года № 12 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Хобдинскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4745, опубликованное 25 февраля 2016 года в районной газете "Қобда") следующие изменения:
в реквизитах, заголовке и по тексту постановления на русском языке слова "Хобдинского", "Хобдинскому" заменить словами "Кобдинского", "Кобдинскому";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Калдыгулова Е.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким района М. Шермаганбет
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
ГУ "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Актюбинской области"
А.Усмангалиев
Утвержден постановлением
акимата Кобдинского района
от 24 апреля 2017 года № 77
Перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Кобдинскому району
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность, километр
1
KD-КО-66
Кобда-Сарыбулак-Абдыбулак
50
2
KD-КО-67
"Самара-Шымкент"-Бестау-Жарсай