Хлебодар селолық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 5374 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және "Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Хлебодар ауылдық округін Сарыжар ауылдық округі және Хлебодаровка ауылын Сарыжар ауылы деп қайта атау туралы" бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 261 шешімі мен Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 440 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4123 болып тіркелген) сәйкес Мәртөк ауданы Сарыжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хлебодар селолық округі әкімінің кейбір шешімдеріне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) Хлебодар селолық округі әкімінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 1 "Хлебодар селолық округіне қарасты жаңа тұрғын үй көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-76 болып тіркелген, 2009 жылғы 25 ақпанда "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "Хлебодар", "селолық" сөздері "Сарыжар", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "Хлебодаровка", "Хлебодаровского" сөздері "Сарыжар", "Сарыжарского" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Сарыжар ауылдық округі көшелеріне атау беру туралы";
кіріспе бөлігі жаңа мәтінде жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрлысы туралы" Заңының 14, 16 баптарына сәйкес Сарыжар ауылдық округінің әкімі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
орыс тіліндегі шешімнің 1 тармағындағы "село", "названия" сөздері "села", "наименования" сөздерімен ауыстырылсын;

О внесении изменений в некоторые решения акима Хлебодаровского сельского округа
Решение акима Сарыжарского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 27 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2017 года № 5374
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", Законом Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и совместного решения Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 261 и постановления акимата Актюбинской области от 10 декабря 2014 года № 440 "О переименовании Хлебодаровского сельского округа Мартукского района Актюбинской области в Сарыжарский сельский округ и села Хлебодаровка в село Сарыжар" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4123), аким Сарыжарского сельского округа Мартукского района РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения акима Хлебодаровского сельского округа следующие изменения:
1) в решении акима Хлебодаровского сельского округа от 27 января 2009 года № 1 "О присвоении названий улицам жилых домов Хлебодаровского сельского округа" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-76, опубликованного 25 февраля 2009 года в районной газете "Мәртөк тынысы"):
в реквизитах и по всему тексту решения на казахском языке слова "Хлебодар", "селолық" заменить словами "Сарыжар", "ауылдық";
в реквизитах и по всему тексту решения на русском языке слова "Хлебодаровка", "Хлебодаровского" заменить словами "Сарыжар", "Сарыжарского";
заголовок решения изложить в следующей новой редакции:
"О присвоении наименований улицам Сарыжарского сельского округа";
преамбулу решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 14, 16 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Сарыжарского сельского округа РЕШИЛ:";
в пункте 1 решения на русском языке слова "село", "названия" заменить словами "села", "наименования";

2) Хлебодар селолық округі әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 1 "Хлебодар селолық округі көшелерін атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-8-139 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 желтоқсандағы "Мәртөк тынысы" аудандық газетінде жарияланған) шешімінде:
қазақ тіліндегі шешімнің деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "Хлебодар", "селолық" сөздері "Сарыжар", "ауылдық" сөздерімен ауыстырылсын;
орыс тіліндегі шешімнің деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "Хлебодаровка", "Хлебодаровского" сөздері "Сарыжар", "Сарыжарского" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің атауы келесідей жаңа редакцияда жазылсын:
"Сарыжар ауылдық округі көшелерін қайта атау туралы";
орыс тіліндегі шешімнің 1 тармағындағы "в улицу", "в переулок" сөздері "на улицу", "на переулок" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыжар ауылдық округінің әкiмi Р. Ильясова

2) в решении акима Хлебодаровского сельского округа от 14 октября 2011 года № 1 "О наименовании улиц Хлебодаровского сельского округа" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-139, опубликованного 8 декабря 2011 года в районной газете "Мәртөк тынысы"):
в реквизитах и по всему тексту решения на казахском языке слова "Хлебодар", "селолық" заменить словами "Сарыжар", "ауылдық";
в реквизитах и по всему тексту на русском языке слова "Хлебодаровка", "Хлебодаровского" заменить словами "Сарыжар", "Сарыжарского".
заголовок решения изложить в следующей новой редакции:
"О переименовании улиц Сарыжарского сельского округа";
в пункте 1 решения на русском языке слова "в улицу", "в переулок" заменить словами "на улицу", "на переулок".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыжарского сельского округа Р. Ильясова