Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 95 "Мұғалжар ауданы бойынша тіркелген салық мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 74 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 сәуірде № 5382 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 163 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 16.02.2018 № 163 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 422 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 95 "Мұғалжар ауданы бойынша тіркелген салық мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-9-95 тіркелген, 2009 жылдың 23 наурызында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" деген сөздер "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 января 2009 года № 95 "Об установлении ставок фиксированного налога по Мугалжарскому району"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2017 года № 5382. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16 февраля 2018 года № 163
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16.02.2018 № 163 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 января 2009 года № 95 "Об установлении ставок фиксированного налога по Мугалжарскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-95, опубликованное 23 марта 2009 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменения:
в преамбуле слова "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" заменить словами "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.