Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 86 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 наурызда № 5371 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ойыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы:
Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 13 наурыздағы № 86 шешіміне қосымша
Ойыл аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің ТІЗБЕСІ
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 113 "Жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-57 болып тіркелген, 2009 жылдың 12 наурызында аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған);
2. Ойыл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 17 шілдедегі № 148 "29 қаңтар 2009 жылғы № 113 "Жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-67 болып тіркелген, 2009 жылдың 10 қыркүйегінде аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған);
3. Ойыл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 17 шілдедегі № 144 "Салық салу мақсаттары үшін жерлерді аймақтарға бөлу сұлбасы (схемасы) және жер салығының базалық ставкаларының түзету коэффициенттері туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-68 болып тіркелген, 2009 жылдың 10 қыркүйегінде аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған);
4. Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 шілдедегі № 110 "Ойыл ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3642 болып тіркелген, 2013 жылдың 12 қыркүйегінде аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған);
5. Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 148 "Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 шілдедегі № 110 "Ойыл ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3823 болып тіркелген, 2014 жылдың 17 сәуірдегі аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 марта 2017 года № 5371
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Уилского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата:
Б. Бисекенов
Приложение к решению районного маслихата от 13 марта 2017 года № 86
Перечень утративших силу некоторых решений Уилского районного маслихата
1. Решение Уилского районного маслихата от 29 января 2009 года № 113 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-57, опубликованное 12 марта 2009 года в районной газете "Ойыл");
2. Решение Уилского районного маслихата от 17 июля 2009 года № 148 "О внесении изменения в решение от 29 января 2009 года "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-67, опубликованное 10 сентября 2009 года в районной газете "Ойыл");
3. Решение Уилского районного маслихата от 17 июля 2009 года № 144 "О поправочных коэффициентов к базовым ставкам за земельные налоги и схеме зонирования земель для целей налогообложения" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-68, опубликованное 10 сентября 2009 года в районной газете "Ойыл");
4. Решение Уилского районного маслихата от 31 июля 2013 года № 110 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (граждан) в Уилском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3642, опубликованное 12 сентября 2013 года в районной газете "Ойыл");
5. Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 18 февраля 2014 года № 148 "О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 31 июля 2013 года № 110 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Уилском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3823, опубликованное 17 апреля 2014 года в районной газете "Ойыл");

6. Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № 254 "Ойыл ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Ережесін бекіту туралы" 2013 жылғы 31 шілдедегі № 110 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4479 болып тіркелген, 2015 жылдың 17 қыркүйегінде аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған);
7. Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 ақпандағы № 149 "Ойыл аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3832 болып тіркелген, 2014 жылдың 10 сәуірінде аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған);
8. Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 191 "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 140 "Ойыл ауданында әлеуметтік көмек көрсету және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4017 болып тіркелген, 2014 жылдың 9 қыркүйегінде аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған);
9. Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № 255 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына өмірлік қиын жағдай туындаған кезде көрсететін әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 156 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4480 болып тіркелген, 2015 жылдың 17 қыркүйегінде аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған);
10. Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 282 "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4722 болып тіркелген, 2016 жылдың 25 ақпанында аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған).

6. Решение Уилского районного маслихата от 6 августа 2015 года № 254 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 31 июля 2013 года № 110 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (граждан) в Уилском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актова № 4479, опубликованное 17 сентября 2015 года в районной газете "Ойыл");
7. Решение Уилского районного маслихата от 18 февраля 2014 года № 149 "Об утверждении Регламента Уилского районного маслихата" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3832, опубликованное 10 апреля 2014 года в районной газете "Ойыл");
8. Решение Уилского районного маслихата от 7 августа 2014 года № 191 "О внесении изменения в решение районного маслихата № 140 от 26 декабря 2013 года "Об утверждении Правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Уилском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4017, опубликованное 9 сентября 2014 года в районной газете "Ойыл");
9. Решение Уилского районного маслихата от 6 августа 2015 года № 255 "О внесении изменения в решение районного маслихата от 16 апреля 2014 года № 156 "Об утверждении предельных размеров социальной помощи, предоставляемой отдельным категориям нуждающихся граждан, при наступлении трудной жизненной ситуации" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4480, опубликованное 17 сентября 2015 года в районной газете "Ойыл");
10. Решение Уилского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 282 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Уилского районного маслихата" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4722, опубликованное 25 февраля 2016 года в районной газете "Ойыл").