Талдықорған қаласы бойынша жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 705 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 желтоқсанда № 4425 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына және "Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабы 2-тармағына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 қарашадағы "Талдықорған қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін келісу туралы" № 133 шешімінің негізінде, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы бойынша қалалық (ауылдық) қатынаста автомобильмен жолаушылар мен багажды тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифі барлық маршруттар үшін 80 (сексен) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Талдықорған қаласы әкімдігінің "Талдықорған қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау бірыңғай тарифін белгілеу туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 6-217 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2981 тіркелген, 2015 жылғы 20 наурызында "Талдықорған" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Талдықорған қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялауға Талдықорған қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымға жолдауын;
4) осы қаулыны Талдықорған қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын;
5) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен кейін он жұмыс күні ішінде Талдықорған қаласы әкімі аппаратының заң және мемлекеттік-құқықтық бөлімшесіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по городу Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 8 декабря 2017 года № 705. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2017 года № 4425
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", на основании решения Талдыкорганского городского маслихата от 17 ноября 2017 года № 133 "О согласовании тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Талдыкорган", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по городу Талдыкорган в городском (сельском) сообщении для всех маршрутов в размере 80 (восемьдесят) тенге.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Талдыкорган "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Талдыкорган" от 13 марта 2015 года № 6-217 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3101, опубликован 20 марта 2015 года в газете "Талдыкорган").
3. Государственному учреждению "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Талдыкорган" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодическом печатном издании, распространяемом на территории города Талдыкорган;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Талдыкорган после его официального опубликования;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в юридический и государственно-правовой отдел аппарата акима города Талдыкорган сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего пункта.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Д. Жолжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Қарасаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Талдықорған қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Бұлдыбаев

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Д. Жолжанова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Карасаев
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Талдыкорганского
городского маслихата
К. Булдыбаев