Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № 363 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 20 желтоқсанда № 4441 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 25 наурыздағы № 70 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 25.03.2022 № 70 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Текели
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 6 декабря 2017 года № 363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 декабря 2017 года № 4441. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 25 марта 2022 года № 70
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 25.03.2022 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін .
2. Текелі қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы "Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3662 болып тіркелген, "Текелі тынысы" газетінде 2015 жылдың 24 сәуірінде № 17 (3228) жарияланған) № 360 қаулысының күші жойылды деп танылсын.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Текели ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Текели согласно приложению.
2. Постановление акимата города Текели от 07 декабря 2015 года № 360 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по городу Текели" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3662, опубликованного в газете "Текели тынысы" от 24 апреля 2015 года № 17 (3228) признать утратившим силу.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімінің орынбасары Сері Болысбайұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Б. Өнербаев
Текелі қаласы әкімдігінің 2017 жылғы "6 " желтоқсандағы "Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" № 363 қаулысына қосымша
Текелі қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (тенге)

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Текели Сері Болысбайұлы.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Б. Унербаев
Приложение к постановлению акимата города Текели от "6 " декабря 2017 года № 363 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по городу Текели"
№ р/с
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)

3-7 жасқа дейін
1
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№1 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
10500
2
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№2 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
40
10500
3
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№3 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
200
10500
4
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№4 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
10500
5
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№1 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
7500
6
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
7500
7
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№4 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
7500
8
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№7 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
7500
9
ЖК "Ержанов" балабақшасы
85

от 3-7 лет
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №1" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
40
10500
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №2" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
40
10500
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №3" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
200
10500
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №4" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
140
10500
5
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №1 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
30
7500
6
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №3 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
30
7500
7
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №4 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
15
7500
8
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №7 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
15
7500
9
Детский сад ИП "Ержанов"
85

12000
Текелі қаласы бойынша
595
Ескертпе:
Ата-аналардан немесе заңды өкілдерден алынатын ай сайынғы төлемақы мөлшері:
1) мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындар ұйымдық-құқықтық нысанында құрылған мемлекеттік мектепке дейiнгi ұйымдарда баланың жасына қарамастан тамақтануға кететін шығынның 100 пайызын құрайды;
2) мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылғандарды қоспағанда, жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдарда мектепке дейінгі ұйымның құрылтайшысы белгілейді.

12000
Всего по городу Текели
595
Примечание:
Размер ежемесячной оплаты, взимаемой с родителей или законных представителей:
1) в государственных дошкольных организациях, созданных в организационно-правовой форме коммунальных государственных казенных предприятий, составляет 100 процентов затрат на питание независимо от возраста;
2) в частных дошкольных организациях устанавливается учредителем дошкольной организации, за исключением тех, в которых размещен государственный образовательный заказ.