Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 355 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 3667 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданынынң әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 164 қаулысымен
Ескерту. Жамбыл облысы Меркі ауданының әкімдігігінің 20.05.2019 № 164 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 14 декабря 2017 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 января 2018 года № 3667. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 20 мая 2019 года № 164
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 20.05.2019 № 164 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к данному постановлению.

2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Меркі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 490 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3294 болып тіркелген, 2017 жылғы 8 ақпанда "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Меркі ауданы әкімдігінің "Халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бойынша шараларды қабылдасын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Меркенского района от 30 декабря 2016 года № 490 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3294, опубликовано в газете "Меркі тынысы - Меркенский вестник" 8 февраля 2017 года).
3. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения" акимата Меркенского района принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов, в соответствии с квотой.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қасым Марат Жарылқасынұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірбеков
Меркі ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 355 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Касым Марат Жарылкасынулы.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умирбеков
Приложение к постановлению
акимата Меркенского района
от14 декабря 2017 году № 355
Список организаций установленные квоты рабочих мест для инвалидов