Дәрілік заттарды қосымша беру туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы VIII сессиясының № 168 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 сәуірде № 4207 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 25.02.2021 № 34 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Қарағанды облысының мәслихаты, ШЕШТІ:
1. Амбулаториялық емдеу кезінде дәрілік заттар тегін берілетін азаматтардың жекелеген санаттарына қосымша: диагнозы бар азаматтарға дәрілік заттар (рецепт бойынша) беріледі:
"Ревматоидты артрит" - "Адалимумаб" дәрілік құралы;
"Қаптайтын тромбоангиит. Бюргер ауруы" - "Метотрексат", "Метилпреднизолон" дәрілік заттары;
"Гемобластоздар мен апластикалық анемияны қоса алғанда, гематологиялық аурулар" - "Азацитидин" дәрілік заттары.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 02.07.2020 № 553(алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың халықты әлеуметтік-мәдени дамыту және әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С.М. Адекенов).
3. Шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Түкбаева
Облыстық мәслихат
хатшысы
Р. Әбдікеров

О предоставлении лекарственных средств дополнительно
Решение VIII сессии Карагандинского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2017 года № 4207. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 34
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25.02.2021 № 34 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить отдельным категориям граждан, при амбулаторном лечении которых лекарственные средства отпускаются бесплатно: лекарственные средства (по рецепту) гражданам с диагнозами:
"Ревматоидный артрит" - лекарственное средство "Адалимумаб";
"Облитирующий тромбоангиит. Болезнь Бюргера" - лекарственные средства "Метотрексат", "Метилпреднизолон";
"Гематологические заболевания, включая гемобластозы и апластическую анемию" - лекарственные средства "Азацитидин".
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 02.07.2020 № 553 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Адекенов С.М.).
3. Решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии А. Тукбаева
Секретарь
областного маслихата
Р. Абдикеров