Абай қаласы, Абай ауданының Қарабас және Топар кенттері бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2017 жылғы 16 наурыздағы 14 сессиясының № 14/148 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 сәуірде № 4214 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 маусымдағы № 25/249 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 30.06.2022 № 25/249 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес Абай қаласы, Абай ауданының Қарабас және Топар кенттері бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге арналған тарифтері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Мұсағалиев
Абай аудандық
мәслихат хатшысы
Б. Цай
Абай аудандық мәслихатының
14 сессиясының
2017 жылғы 16 наурыздағы
№ 14/148 шешіміне
1 қосымша
Абай қаласы, Абай ауданының Қарабас кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге арналған тарифтері
Атауы

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Абай, поселкам Карабас и Топар Абайского района
Решение 14 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 16 марта 2017 года № 14/148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 апреля 2017 года № 4214. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 30 июня 2022 года № 25/249
Сноска. Утратило cилу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 30.06.2022 № 25/249 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по городу Абай, поселкам Карабас и Топар Абайского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Мусагалиев
Секретарь Абайского
районного маслихата Б. Цай
Приложение 1
к решению 14 сессии
Абайского районного маслихата
от 16 марта 2017 года № 14/148
Тарифы
на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов
по городу Абай и поселку Карабас Абайского района
Наименование

Тариф, теңге 1 м3үшін (қосылған құнға салығымен)
Бір айға құны (теңге)
Жабдықталған тұрғын үй (1 тұрғынға)
1224,49
200,00
Жабдықталмаған тұрғын үй (1 тұрғынға)
1224,49
258,16
Заң тұлғалар
1224,49
Абай аудандық маслихатының
2017 жылғы 16 наурыздағы
14 сессиясының
№ 14/148 шешіміне
2 қосымша
Абай ауданының Топар кенті бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға және көмуге арналған тарифтері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 18.03.2021 № 4/49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы

Тариф, тенге за 1 м3 (с налогом на добавленную стоимость)
Стоимость в месяц (тенге)
Благоустроенное жилье (на 1 жителя)
1224,49
200,00
Неблагоустроенное жилье (на 1 жителя)
1224,49
258,16
Юридические лица
1224,49
Приложение 2
к решению 14 сессии
Абайского районного
маслихата
от 16 марта 2017 года
№ 14/148
Тарифы
на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по поселку Топар Абайского района
Сноска. Приложение 2 - в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 18.03.2021 № 4/49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование