Осакаров ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 19 қаңтардағы № 03/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 ақпанда № 4139 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 03/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 11.01.2021 № 03/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 25.04.2017 № 20/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по Осакаровскому району
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 19 января 2017 года № 03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 февраля 2017 года № 4139. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 11 января 2021 года № 03/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 11.01.2021 № 03/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 25.04.2017 № 20/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осакаров ауданы бойынша пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 11.06.2018 № 41/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осакаров ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации по Осакаровскому району согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 11.06.2018 № 41/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Осакаровскому району согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 11.06.2018 № 41/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осакаров ауданы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 11.06.2018 № 41/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Установить квоту рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно согласно приложению 3 к настоящему постановлению.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 11.06.2018 № 41/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Осакаров ауданы әкімінің орынбасары Алма Қабыкенқызы Шалабаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Қ. Шайжанов
Осакаров ауданы әкімдігінің

Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 11.06.2018 № 41/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Осакаровского района Шалабаеву Алму Кабыкеновну.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района К. Шайжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Осакаровского района

2017 жылғы 19 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
1- қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Осакаров ауданы ұйымдарының тізімі
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 11.06.2018 № 41/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері %
Жұмыс орындарының квоталық саны, адам
1
"Цильке Анатолий Карлович" шаруа қожалығы
3

от 19 января 2017 года
№ 03/01
Перечень организаций Осакаровского района, для которых установлена квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 11.06.2018 № 41/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (%)
Количество квотированных рабочих мест, человек
1
Крестьянское хозяйство "Цильке Анатолий Карлович"
3

33,3
1
2
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің "Осакаровка кентінің №1 орта мектебінің базасындағы тірек мектебі (ресурстық орталығы)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
102
1
1
3
"Садовое и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
146
0,7
1
Осакаров ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 19 қаңтардағы
№ 03/01қаулысына
2- қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Осакаров ауданы ұйымдарының тізімі
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 11.06.2018 № 41/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері %
Жұмыс орындарының квоталық саны, адам
1
"Разрез Молодежный" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1045
0,1
1
2
"Бухлов" шаруа қожалығы
6
17
1
3
"Жана Ай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
55
2
1
Осакаров ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 19 қаңтардағы
№ 03/01қаулысына
3- қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленетін Осакаров ауданы ұйымдарының тізімі
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 11.06.2018 № 41/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері %
Жұмыс орындарының квоталық саны, адам
1
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитеті "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қарағанды филиалының пайдалану басқармасы
724
0,15
1
2
Қарағанды облысы білім басқармасының "Қарағанды облысы Осакаров ауданы Литвинск жетім балалар және ата-ананың қамқорсыз қалған балаларға арналған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
150
1,4
2
3
Қарағанды облысы білім басқармасының "Пионер балалар үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
108
1
1

33,3
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Опорная школа (ресурсный центр) на базе средней школы №1 поселка Осакаровка" акимата Осакаровского района Карагандинской области
102
1
1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Садовое и К"
146
0,7
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 19 января 2017 года
№ 03/01
Перечень организаций организаций Осакаровского района, для которых установлена квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 11.06.2018 № 41/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (%)
Количество квотированных рабочих мест, человек
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Разрез Молодежный"
1045
0,1
1
2
Крестьянское хозяйство "Бухлов"
6
17
1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жана Ай"
55
2
1
Приложение 3
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 19 января 2017 года
№ 03/01
Перечень организаций Осакаровского района, для которых установлена квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления акимата Осакаровского района Карагандинской области от 11.06.2018 № 41/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (%)
Количество квотированных рабочих мест, человек
1
Управление эксплуатации Карагандинского филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
724
0,15
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Литвинская школа –интернат для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей Осакаровского района Карагандинской области" управления образования Карагандинской области
150
1,4
2
3
Коммунальное государственное учреждение "Пионерский детский дом" управления образования Карагандинской области
108
1
1