Осакаров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін анықтау туралы" № 15/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 65/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда № 4496 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № 13/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 04.03.2019 № 13/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2015 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8 бабы 1 тармақтың 3) тармақшасына сәйкес Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы "Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3756 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 мамырында № 19 (7503) "Сельский труженик" аудандық газетінде, 2016 жылғы 16 мамырында "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде жарияланған) № 15/02 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Е.Нұрмұханбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Кобжанов
Осакаров ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 65/01 қаулысына
қосымша
Осакаров ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 24 наурыздағы
№ 15/02 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Атауы
1
Жұмыстар
1.1*
Ауданның мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарындағы, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарындағы бюджет қаражаты есебінен іске асырылатын объектілерді (жүйелерді) салу (құрлысы) және (немесе) реконструкциялау

О внесении изменения в постановление акимата Осакаровского района от 24 марта 2016 года № 15/02 "Об определении перечня товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 13 декабря 2017 года № 65/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2017 года № 4496. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 4 марта 2019 года № 13/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 04.03.2019 № 13/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках" акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 24 марта 2016 года № 15/02 "Об определении перечня товаров, работ услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3756, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" № 19 (7503) от 14 мая 2016 года, информационно-правовой системе "Әділет" 16 мая 2016 года) следующее изменение:
перечень товаров, работ услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок, утвержденный указанным постановлением, изложить в редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нурмуханбетова Р.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Кобжанов
Приложение
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 13 декабря 2017 года
№ 65/01
Приложение
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 24 марта 2016 года
№ 15/02
Перечень товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
1
Работы
1.1*
Создание (строительство) и (или) реконструкция объектов (систем), реализуемых за счет бюджетных средств в государственных учреждениях, коммунальных государственных учреждениях, коммунальных государственных казенных предприятиях, коммунальных государственных предприятиях района

1.2*
Ауданның мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарындағы, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарындағы бюджет қаражаты есебінен іске асатын кентішілік, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу.
1.3*
Ауданның мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарындағы, коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарындағы бюджет қаражаты есебінен іске асатын бар нысандарды күрделі жөндеу (жобалау – сметалық құжаттаманы әзірлеуді қоспағанда).
1.4*
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
*мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бойынша мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу электрондық сатып алу арқылы конкурс немесе аукцион тәсілімен өткізілетін тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуға қолданылады.

1.2*
Капитальный и средний ремонт внутри поселковых автомобильных дорог, дорог районного значения, реализуемых за счет бюджетных средств в государственных учреждениях, коммунальных государственных учреждениях, коммунальных государственных казенных предприятиях, коммунальных государственных предприятиях района
1.3*
Капитальный ремонт имеющихся объектов, реализуемых за счет бюджетных средств в государственных учреждениях, коммунальных государственных учреждениях, коммунальных государственных казенных предприятиях района (за исключением разработки проектно-сметной документации)
1.4*
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
* организация и проведение государственных закупок по перечню товаров, работ, услуг, осуществляемые единым организатором государственных закупок, распространяется на государственные закупки товаров, работ и услуг проводимые способом конкурса или аукциона посредством электронных государственных закупок