Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі "Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" № 2/22 шешіміне толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 қазандағы № 16/128 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қазанда № 4424 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 10/101 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 27.03.2024 № 10/101 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 12 сәуірдегі №2/22 "Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-17-133 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырдағы №21(10.382) "Шет Шұғыласы" газетінде жарияланған), келесі толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Шет ауданы бойынша тұрғын үй көмегін көрсету ережесі (бұдан әрі – Ереже):
мынандай мазмұндағы 12-1 тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Тұрғын үй көмегін аса жоғары немесе төмен сомасын тағайындауға әкеліп соқтырған, дұрыс емес ақпарат ұсынған жағдайда, көмекті тағайындау және төлеу оны тағайындау кезеңіне тоқтатылады, ал тұрғын үй көмегі түрінде алынған сомалар ерікті тәртіппен, бас тартқан жағдайда - сот тәртібінде қайтаруға жатады.";
Ережесіндегі қосымша алып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б. Төлеуқұлов

О внесении дополнения и изменения в решение районного маслихата от 12 апреля 2012 года № 2/22 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Шетскому району"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2017 года № 16/128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 октября 2017 года № 4424. Утратило силу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27 марта 2024 года № 10/101
Сноска. Утратило cилу решением Шетского районного маслихата Карагандинской области от 27.03.2024 № 10/101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 апреля 2012 года № 2/22 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи по Шетскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-17-133, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 24 мая 2012 года № 21 (10.382)), следующие дополнение и изменение:
в Правилах предоставления жилищной помощи по Шетскому району, утвержденных указанным решением (далее – Правила):
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. В случае предоставления заведомо недостоверных сведений, повлекших за собой назначение завышенной или незаконной суммы жилищной помощи, назначение и выплата помощи прекращается на период ее назначения, а незаконно полученные в виде жилищной помощи суммы подлежат возврату в добровольном порядке, а в случае отказа – в судебном порядке.";
исключить приложение к Правилам.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Б. Тулеукулов