Шет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысының Шет ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 24 қазандағы № 58/06 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 қарашада № 4437 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 09/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданы әкімдігінің 19.02.2018 № 09/01 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Шет ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қыркүйектегі №48/01 "Аудан бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жетекшілік ететін Шет ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Жандәулетов
Шет ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "24" қазандағы
№ 58/06 қаулысына қосымша
Шет ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы ата-аналардың бір айға ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге) кем емес
Мемлекеттік
Мемлекеттік
Мемлекеттік
1
Шет ауданы әкімдігінің Шет ауданының білім бөлімінің "Балдырған" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Шетскому району
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 24 октября 2017 года № 58/06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 ноября 2017 года № 4437. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 19 февраля 2018 года № 09/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шетского района Карагандинской области от 19.02.2018 № 09/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Шетскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление акимата Шетского района от 13 сентября 2017 года №48/01 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 года по району".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шетского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Жандаулетов
Приложение
к постановлению акимата
Шетского района от "24" октября
2017 года № 58/06
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Шетскому району
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц
(в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц
не менее
(в тенге)
государственный
государственный
государственный
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад "Балдырған" акимата Шетского района отдела образования Шетского района
75