Приозерск қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017-2018 жылдарға арналған бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 47/446 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 желтоқсанда № 4462 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 18 наурыздағы № 11/61 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қаласының әкімдігінің 18.03.2019 № 11/61 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Приозерск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Приозерск қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017-2018 жылдарға арналған бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Приозерск қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 48/1 "Приозерск қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017 жылға арналған бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4117 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 ақпандағы № 05/493 "Приозерский вестник" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 1 ақпанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Приозерск қаласы әкімінің орынбасары Б.Ә. Қазиеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Приозерск қаласының әкімі Қ. Камзин
Приозерск қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "16" қарашадағы
№ 47/446 қаулысына қосымша
Приозерск қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2017-2018 жылдарға арналған бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы
ата-аналардың бір айға ақы төлеу мөлшері
(теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны
(теңге)
Мемлекеттік
Мемлекеттік
Мемлекеттік
1.
Бөбекжай

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017-2018 годы в дошкольных организациях города Приозерск
Постановление акимата города Приозерск Карагандинской области от 16 ноября 2017 года № 47/446. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 декабря 2017 года № 4462. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 18 марта 2019 года № 11/61
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Приозерск Карагандинской области от 18.03.2019 № 11/61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Приозерск ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017-2018 годы в дошкольных организациях города Приозерск согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Приозерск от 15 декабря 2016 года № 48/1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017 год в дошкольных организациях города Приозерск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4117, опубликовано в газете "Приозерский вестник" от 3 февраля 2017 года № 05/493, Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 февраля 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Приозерск Казиеву Б.А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Приозерск К. Камзин
Приложение к постановлению
акимата города Приозерск
от "16" ноября 2017 года № 47/446
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2017-2018 годы в дошкольных организациях города Приозерск
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц
(в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц
(в тенге)
Государственный
Государственный
Государственный
1.
Ясли-сад