"Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы №4861 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 11 сәуірдегі № 7597 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуір № 5801 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қарашадағы № 16760 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 26.11.2020 № 16760 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 4861 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5371 тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінде 2016 жылғы 5 наурызда № 21-22, "Кызылорда Таймс" газетінде 2016 жылғы 2 наурызда № 11, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 17 наурызда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімінің міндетін атқарушы А. Шәменов
"КЕЛIСIЛДI"
"Қызылорда облысының
қаржы басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін
атқарушы
___________ Р.М.Құдайбергенов
"11" сәуір 2017 жыл
Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң
2017 жылғы 11 сәуірдегі
№ 7597 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласы әкiмдiгiнiң
2016 жылғы 29 қаңтардағы
№ 4861 қаулысына қосымша
Мүліктік кешен ретінде жекешелендірілетін "Сырдария" балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Занды тұлғаның атауы
Жекешелендіру мерзімі
Жекешелендіру түрі
1
"Сырдария балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қараша, 2017 жыл
Кейіннен сатып алу құқығымен сенімгерлік басқаруға беру

О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорды от 29 января 2016 года №4861 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 11 апреля 2017 года № 7597. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 апреля 2017 года № 5801. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 26 ноября 2020 года № 16760
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 26.11.2020 № 16760 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорды от 29 января 2016 года № 4861 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5371, опубликовано в газете "Ақмешіт ақшамы" от 5 марта 2016 года № 21-22, "Кызылорда таймс" от 2 марта 2016 года № 11, информационно-правовой системе "Әділет" от 17 марта 2016 года) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города А. Шаменов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление финансов
Кызылординской области"
_____________Р.М. Кудайбергенов
"11" апрель 2017 год
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорды
от 11 апреля 2017 года № 7597
Приложение к постановлению
акимата города Кызылорды
от 29 января 2016 года № 4861
Приватизируемая организация в виде имущественного комплекса – государственное коммунальное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь "Сырдария".
Наименование юридического лица
Срок приватизации
Вид приватизации
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь "Сырдария"
Ноябрь, 2017 года
Передача в доверительное управление с правом последующего выкупа