2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 132-20/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 желтоқсанда № 6088 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттері 1-24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 006 150,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 888 030,0 мың теңге;
Белкөл кенті 189 195,3 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 88 527,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 328 030,6 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 211 547,3 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 71 749,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 55 807,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 173 264,5 мың теңге.
Салықтық түсімдер – 123 894,0 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 72 827,0 мың теңге;
Белкөл кенті 15 500,0 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 3 569,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 8 948,0 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 10 900,0 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 3 170,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 5 050,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 3 930,0 мың теңге.
Салықтық емес түсімдер – 15 387,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 1 533,0 мың теңге;
Белкөл кенті 6 069,7 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 221,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 3 543,5 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 2 919,1 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 56,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 255,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 790,5 мың теңге.
Трансферттер түсімі –1 866 868,9 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 813 670,0 мың теңге;
Белкөл кенті 167 625,6 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 84 737,0 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 315 539,1 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 197 728,2 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 68 523,0 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 50 502,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 168 544,0 мың теңге.
2) шығындар – 2 006 150,8 мың теңге, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 888 030,0 мың теңге;
Белкөл кенті 189 195,3 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 88 527,0 мың теңге;

О бюджетах поселков и сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 132-20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2017 года № 6088. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты поселков и сельских округов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1-24, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 006 150,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 888 030,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 189 195,3 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 88 527,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 328 030,6 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 211 547,3 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 71 749,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 55 807,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 173 264,5 тысяч тенге.
Налоговые поступления – 123 894,0 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 72 827,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 15 500,0 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 3 569,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 8 948,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 10 900,0 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 3 170,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 5 050,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 3 930,0 тысяч тенге.
Неналоговые поступления – 15 387,9 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 1 533,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 60 69,7 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 221,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 3 543,5 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 2 919,1 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 56,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 255,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 790,5 тысяч тенге.
Поступления трансфертов –1 866 868,9 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 813 670,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 167 625,6 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 84 737,0 тысяч тенге;
сельский округ Ақсуат 315 539,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 197 728,2 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 68 523,0 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 50 502,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 168 544,0 тысяч тенге.
2) расходы – 2 006 150,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Тасбогет 888 030,0 тысяч тенге;
поселок Белкол 189 195,3 тысяч тенге;
сельский округ Акжарма 88 527,0 тысяч тенге;

Ақсуат ауылдық округі 328 030,6 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 211 547,3 мың теңге;
Қарауылтөбе ауылдық округі 71 749,1 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 55 807,0 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 173 264,5 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда қалалық мәслихатының 02.03.2018 № 139-22/1; 06.04.2018 № 152-25/1; 12.06.2018 № 168-27/1; 28.08.2018 № 185-30/1; 20.11.2018 № 194-32/1; 21.12.2018 № 204-34/1 шешімдерімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттен кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 1 073 264 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
Тасбөгет кенті 340 209 мың теңге;
Белкөл кенті 90 752 мың теңге;
Ақжарма ауылдық округі 78 042 мың теңге;
Ақсуат ауылдық округі 226 084 мың теңге;
Қызылжарма ауылдық округі 148 459 мың теңге;

сельский округ Ақсуат 328 030,6 тысяч тенге;
сельский округ Кызылжарма 211 547,3 тысяч тенге;
сельский округ Карауылтобе 71 749,1 тысяч тенге;
сельский округ Кызылозек 55 807,0 тысяч тенге;
сельский округ Косшынырау 173 264,5 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0; в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета – 0.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными решениями Кызылординского городского маслихата от 02.03.2018 № 139-22/1; 06.04.2018 № 152-25/1; 12.06.2018 № 16827/1; 28.08.2018 № 18530/1; 20.11.2018 № 19432/1; 21.12.2018 № 204-34/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить распределение субвенции из городского бюджета бюджетам поселков и сельских округов на 2018 год в объеме 1 073 264 тысяч тенге, в том числе:
Поселок Тасбогет 340 209 тысяч тенге;
Поселок Белкол 90 752 тысяч тенге;
Сельский округ Акжарма 78 042 тысяч тенге;
Сельский округ Ақсуат 226 084 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылжарма 148 459 тысяч тенге;

Қарауылтөбе ауылдық округі 50 708 мың теңге;
Қызылөзек ауылдық округі 45 287 мың теңге;
Қосшыңырау ауылдық округі 93 723 мың теңге.
3. 2018 жылға арналған кент және ауылдық округтер бюджеттерін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 25-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХ сессиясының төрағасы
А. СУЮНТАЕВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА

Сельский округ Карауылтобе 50 708 тысяч тенге;
Сельский округ Кызылозек 45 287 тысяч тенге;
Сельский округ Косшынырау 93 723 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов поселков и сельских округов на 2018 год согласно приложению 25.
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХ сессии
Кызылординского городского маслихата
А. СУЮНТАЕВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА

4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қызылорда қалалық мәслихатының2017 жылғы 21 желтоқсандағы№132-20/1 шешіміне 25-қосымша
2018 жылға арналған кент және ауылдық округ бюджеттерін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
5. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
6. Финансирование дефицита (профицита) бюджета
0,0
Приложение 25 к решениюКызылординского городского маслихатaот 21 декабря 2017 года № 132-20/1
Перечень поселок и сельского округа бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2018 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь