Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 маусымдағы № 100 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 шлдеде № 5900 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 шілдедегі № 179 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.07.2018 № 179 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес жүргізілетін жерді аймаққа бөлу жобалары (схемалары) негізінде Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 379, 381 және 383-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен Жосалы кенті бойынша жер салығының мөлшерлемелері 50 (елу) пайызға жоғарылатылсын.
2. Қармақшы аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жосалы кенті бойынша жер учаскелері үшін салықтық төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 6 қарашадағы № 76 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-5-99 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2008 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған);
2) "Жосалы кенті бойынша жер учаскелері үшін салықтық төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 6 қарашадағы №76 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 тамыздағы № 112 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4503 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2013 жылғы 05 қазанда жарияланған).
3. Осы шешім, 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармағын қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 12-сессиясының төрағасы
А.Қаржаубаев
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: М.Наятұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Қармақшы ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Қ.Сүлейменов ________________

О повышении ставок земельного налога
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2017 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 июля 2017 года № 5900. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 июля 2018 года № 179
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.07.2018 № 179 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога по поселку Жосалы на 50 (пятьдесят) процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381 и 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" на основании проектов (схем) зонирования земель, проводимого в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу следующие решения Кармакшинского районного маслихата:
1) Решения Кармакшинского районного маслихата от 06 ноября 2008 года № 76 "Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым базовым ставкам платы за земельные участки по поселку Жосалы и проекта (схемы) зонирования земли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-5-99, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" от 24 декабря 2008 года);
2) Решения Кармакшинского районного маслихата от 29 августа 2013 года № 112 "О внесении изменений решения Кармакшинского районного маслихата от 06 ноября 2008 года №76 "Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым базовым ставкам платы за земельные участки по поселку Жосалы и проекта (схемы) зонирования земли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4503, опубликовано в газете "Қармақшы таңы" от 05 октября 2013 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования, за исключением пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель очередной
12-сессии Кармакшинского
районного маслихата А. Каржаубаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата М. Наятулы
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Кармакшинскому району Департамента
государственных доходов
по Кызылординской области"
К.Сулейменов_______________

"15" маусым 2017 жыл

"15" июня 2017 год