2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 1004 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 5705 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 1189 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 14.09.2017 № 1189 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2017 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2017 жылға ата - ананың ақы төлеу мөлшері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шиелі ауданы әкімінің орынбасары А.Есмахановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Шиелі ауданының әкімі Қ. Сәрсенбаев
Шиелі ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "24" қаңтардағы
№ 1004 қаулысына 1-қосымша
2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аудан атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы есебінен мектепке дейінгі ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
Шиелі ауданы
4150
Шиелі ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "24" қаңтардағы
№ 1004 қаулысына 2-қосымша
2017 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Аудан атауы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығын (теңге)
Балабақша (мемлекеттік/жеке меншік)
1
Шиелі ауданы
24240
Шағын орталық
20374
Шиелі ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "24" қаңтардағы
№ 1004 қаулысына 3-қосымша
2017 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшік мектепке дейінгі ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының ай сайынғы мөлшері
1
Алты еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес
Он еселенген айлық есептік көрсеткіштен артық емес

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 24 января 2017 года № 1004. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 января 2017 года № 5705. Утратило силу постановлением акимата Шиелийского района Кызылординской области от 14 сентября 2017 года № 1189
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шиелийского района Кызылординской области от 14.09.2017 № 1189 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2017 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер подушевого финансирования на 2017 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) размер родительской платы на 2017 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шиелийского района Есмаханова. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2017 года.
Аким Шиелийского района К. Сарсенбаев
Приложение 1 к постановлению
акимата Шиелийского района
от "24" января 2017 года № 1004
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2017 год
Наименование района
Количество детей, размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
Шиелийский район
4150
Приложение 2 к постановлению
акимата Шиелийского района
от "24" января 2017 года № 1004
Размер подушевого финансирования на 2017 год
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в теңге)
Детский сад (государственный /частный )
1
Шиелийский район
24240
Мини-центры
20374
Приложение 3 к постановлению
акимата Шиелийского района
от "24" января 2017 года № 1004
Размер родительской платы на 2017 год
Размер родительской платы государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях,получающих услуги по государственному заказу в месяц
1
Не более шестикратного месячного расчетного показателя
Не более десятикратного месячного расчетного показателя