2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 16/133 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қаңтарда № 3519 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 15/131 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3505 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 359 015,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 130 633,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 147,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 217 234,6 мың теңге;
2) шығындар –1 359 015,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 26/215 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттеріне аудандық бюджеттен 1 217 234,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 26/215 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018 жылға салықтық түсімдер бойынша аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленгені ескерілсін:
төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы - 0 пайыз.

О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2018 - 2020 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 30 декабря 2017 года № 16/133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 23 января 2018 года № 3519.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тупкараганского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 15/131 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3505), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города районного значения, сел, сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
доходы – 1 359 015,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 130 633,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 147,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 217 234,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1 359 015,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 21.12.2018 № 26/215 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2018 год выделена субвенция в сумме 1 217 234,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 21.12.2018 № 26/215 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Учесть, что нормативы распределения доходов в бюджет города районного значения, сел, сельского округа по налоговым поступлениям на 2018 год установлены в следующих размерах:
индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 0 процентов.

4. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А.Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.
6. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А.Набиев
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Төлеген
30 желтоқсан 2017 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2017 жылғы 30 желтоқсандағы

4. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Ізбен А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А.Набиев
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел экономики
и финансов"
Ж.Төлеген
30 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Тупкараганского