Дәулет ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 10 қарашадағы №38 "Көшеге атау беру туралы" Дәулет ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі № 43 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы Дәулет ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 18 қазандағы № 111 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 қарашада № 3452 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес, Дәулет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Дәулет ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 10 қарашадағы №38 "Көшеге атау беру туралы" Дәулет ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі №43 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2554 болып тіркелген, 2015 жылдың 05 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарына сәйкес, сондай-ақ Дәулет ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, Дәулет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. "Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маман-заңгері (Ж. Асанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Ғ. Жолдасбаев

О внесении изменения в решение акима сельского округа Даулет от 10 ноября 2014 года №38 "О внесении изменений в решение акима сельского округа Даулет от 28 сентября 2010 года №43 "О присвоении наименавания улице"
Решение акима сельского округа Даулет Мунайлинского района Мангистауской области от 18 октября 2017 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 ноября 2017 года № 3452
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким сельского округа Даулет РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа Даулет от 10 ноября 2014 года № 38 "О внесении изменений в решение акима сельского округа Даулет от 28 сентября 2010 года №43 "О присвоении наименования улице" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2554, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 05 января 2015 года) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устроистве Республики Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", а также с учетом мнения населения сельского округа Даулет, аким сельского округа Даулет РЕШИЛ:".
2. Главному специалисту-юристу государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Даулет" (Асанов Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовый информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Аким Жолдасбаев Г.