Мәслихаттың 2014 жылғы 14 наурыздағы № 258 "Азаматтардың жекелеген санаттарына дәрілік заттарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 129 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 6972 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 23 мамырдағы № 265 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 23.05.2018 № 265 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № 258 "Азаматтардың жекелеген санаттарына дәрілік заттарды қосымша беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4577 болып тіркелген, 2014 жылғы 18 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы алтыншы және жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"Руксолитиниб" препараты, таблетка, 15 миллиграмм, созылмалы миелофиброзбен ауыратын азаматтарға;
орта тізбекті триглицеридтер негізіндегі мамандандырылған емдік өнім, муковисцидозбен ауыратын азаматтарға.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Ахметов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы С. Ещанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қостанай облысы әкімдігінің денсаулық
сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
______________________ Е. Даутбаев
2017 жылғы 15 наурыз

О внесении дополнений в решение маслихата от 14 марта 2014 года № 258 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан"
Решение маслихата Костанайской области от 15 марта 2017 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 апреля 2017 года № 6972. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 23 мая 2018 года № 265
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 23.05.2018 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 14 марта 2014 года № 258 "О дополнительном предоставлении лекарственных средств отдельным категориям граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4577, опубликовано 18 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие дополнения:
пункт 1 дополнить абзацами шестым и седьмым следующего содержания:
"препарат "Руксолитиниб", таблетка, 15 миллиграмм, гражданам с заболеванием хронический миелофиброз;
специализированный лечебный продукт на основе среднецепочечных триглицеридов, гражданам с заболеванием муковисцидоз.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Ахметов
Секретарь Костанайского
областного маслихата С. Ещанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Управление
здравоохранения акимата Костанайской области"
______________________ Е. Даутбаев
15 марта 2017 года