Мәслихаттың 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 64 "Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 96 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 наурызда № 6945 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 220 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 08.06.2018 № 220 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2007 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі 19-1 бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 64 "Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6648 тіркелген, 2016 жылғы 21 қазанда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакциясына жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті төртінші сессия
төрағасы А. Ташимов
Аудандық мәслихат
хатшысы Қ. Кеделбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Амангелді ауданы әкімдігінің тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Р. Қаирбеков
2017 жылғы "23" ақпан
Мәслихаттың
2017 жылғы 23 ақпандағы
№ 96 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 8 қыркүйектегі
№ 64 шешіміне қосымша
Амангелді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
р/с
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтар жинақталуының жылдық нормасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

О внесении изменения в решение маслихата от 8 сентября 2016 года № 64 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 марта 2017 года № 6945. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 8 июня 2018 года № 220
Сноска. Утратило силу решением маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 08.06.2018 № 220 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 08 сентября 2016 года № 64 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6648, опубликовано 21 октября 2016 года в газете "Аманкелді арайы") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
четвертой сессии А. Ташимов
Секретарь районного
Маслихата К. Кеделбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог Амангельдинского района"
________________________ Р. Каирбеков
"23" февраля 2017 года
Приложение
к решению маслихата
от 23 февраля 2017 года № 96
Приложение
к решению маслихата
от 8 сентября 2016 года № 64
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Амангельдинскому району
№ п/п
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель