2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша Әулиекөл ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерiн белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № 198 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 тамызда № 7169 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша табиғи-климаттық аймақтар бөлігіндегі Әулиекөл ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi осы қаулының қосымшасына сәйкес белгiленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 5 мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Ж. Таукенов
Әкімдіктің
2017 жылғы 25 шілдедегі
№ 198 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң түрлерi бойынша Әулиекөл ауданының аумағында егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi
Өсімдік шаруашылығы өнімінің түрі
Егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуы
II дала аймағы
1
Жұмсақ жаздық бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Аулиекольского района по видам продукции растениводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 25 июля 2017 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 августа 2017 года № 7169. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Аулиекольского района в разрезе природно-климатических зон по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 5 мая 2017 года.
Аким района Ж. Таукенов
Приложение
к постановлению акимата
от 25 июля 2017 года № 198
Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Аулиекольского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Вид продукции растениеводства
Начало и завершение посевных работ
II зона степная
1
Яровая мягкая пшеница