Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 63 "Қамысты ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 117 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 7270 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109 – бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 63 "Қамысты ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6782 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 283 641,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 684 527,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8074,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –2344,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 588 696,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 434 595,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3598,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13614,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 016,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154 552,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154 552,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 1062,0 мың теңге сомасында;
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 1503,0 мың теңге сомасында;
3) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге 1954,0 мың теңге сомасында;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға 2146,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 63 "О районном бюджете Камыстинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 13 октября 2017 года № 117. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 октября 2017 года № 7270.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 63 "О районном бюджете Камыстинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6782, опубликовано 12 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 283 641,5 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 684 527,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8074,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2344,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 588 696,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 434 595,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3598,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13614,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 016,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 154 552,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154 552,0 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам в сумме 1062,0 тысячи тенге;
2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 1503,0 тысячи тенге;
3) внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" в сумме 1954,0 тысячи тенге;
4) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 2146,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:

1) цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 8972,0 мың теңге сомасында;
2) 2016 жылы жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша кәсіби даярлауға бағытталған оқуын аяқтауға 2607,9 мың теңге сомасында;
3) қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге 492,0 мың теңге сомасында;
4) квазимемлекеттік сектор субъектілерінің халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына сәйкес арнайы мақсаттағы аудитті жүргізуге және бас бухгалтерлерді оқытуға 1386,0 мың теңге сомасында;
5) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 1212,0 мың теңге сомасында;
6) жерге орналастыру құжаттамасын әзірлеуге, топографиялауға және сібір жарасы көмінділерінің топырақты ошақтарының қоршауларын орнатуға 363,0 мың теңге сомасында;
7) инсинераторларды пайдалана отырып биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға 3213,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 8 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамытуға арналған нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ауылдық елді мекендерде Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 20605,5 мың теңге сомасында;
2) жылу-энергетикалық жүйені дамытуға 17533,1 мың теңге сомасында.".
көрсетілген шешімнің 1 – қосымшасы осы шешімнің 1 – қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Козлов
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы С. Қыстаубаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ К. Нұржанова
2017 жылғы 13 қазан
Мәслихаттың
2017 жылғы 13 қазандағы
№ 117 шешіміне
1- қосымша
Мәслихаттың

1) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 8972,0 тысячи тенге;
2) доучивание направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости 2020 в сумме 2607,9 тысяч тенге;
3) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в сумме 492,0 тысячи тенге;
4) проведение аудита специального назначения и обучение главных бухгалтеров на соответствие международным стандартам финансовой отчетности субъектов квазигосударственного сектора в сумме 1386,0 тысяч тенге;
5) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 1212,0 тысяч тенге;
6) разработку землеустроительной документации, топографирование и устройство ограждений почвенных очагов сибиреязвенных захоронений в сумме 363,0 тысячи тенге;
7) на утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов в сумме 3213,0 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе на:
1) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года в сумме 20605,5 тысяч тенге;
2) развитие теплоэнергетической системы в сумме 17533,1тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Б. Козлов
Секретарь Камыстинского
районного маслихата С. Кстаубаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
_______________________ К. Нуржанова
13 октября 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 октября 2017 года
№ 117
Приложение 1
к решению маслихата