Мәслихаттың 2014 жылғы 11 наурыздағы № 180 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Затобол кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 5 мамырдағы № 135 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 мамырда № 7055 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 мамырдағы № 536 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 29.05.2020 № 536 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 6-тармағына және "Бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 18 қазандағы № 1106 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 11 наурыздағы № 180 "Қостанай облысы Қостанай ауданы Затобол кентінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4613 тіркелген, 2014 жылғы 30 сәуірде "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
мәслихат шешімінің қосымшасында реттік нөмірі 27-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
27
Тәуелсіздік көшесі
12
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрағасы
С. Кульбеков
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай облысы Қостанай
ауданы Затобол кенті әкімінің
міндетін атқарушы
_______________ А. Умуртаев

О внесении изменения в решение маслихата от 11 марта 2014 года № 180 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей поселка для участия в сходе местного сообщества поселка Затобольск Костанайского района Костанайской области"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 5 мая 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 мая 2017 года № 7055. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 29 мая 2020 года № 536
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 29.05.2020 № 536 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1106 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 11 марта 2014 года № 180 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей поселка для участия в сходе местного сообщества поселка Затобольск Костанайского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4613, опубликовано 30 апреля 2014 года в газете "Арна") следующее изменение:
в приложении к решению маслихата строку, порядковый номер 27, изложить в новой редакции:
"
27
улица Тәуелсіздік
12
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата
С. Кульбеков
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности акима
поселка Затобольск Костанайского
района Костанайской области
___________________ А. Умуртаев