Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 185 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 7113 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 24.11.2021 № 281 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 97-бабының 1-тармағына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7232 нөмірімен тіркелген) Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 24.11.2021 № 281 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Исабаев
Әкімдіктің
2017 жылғы 22 мамыр № 185
қаулысына қосымша
Федоров ауданы бойынша мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғынжайды пайдаланғаны үшін төлемақының мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 24.11.2021 № 281 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 3, 11 пәтерлер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 12 (он екі) теңге 92 (тоқсан екі) тиын мөлшерінде.
2. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 5 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 13 (он үш) теңге 01 (бір) тиын мөлшерінде.
3. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 7, 15 пәтерлер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 12 (он екі) теңге 43 (қырық үш) тиын мөлшерінде.

Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 22 мая 2017 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июня 2017 года № 7113.
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 24.11.2021 № 281 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, постановлением акимата Федоровского района Костанайской области от 24.11.2021 № 281 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Федоровского района по вопросам жилищно-коммунального хозяйства.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Исабаев
Приложение к
постановлению акимата
от 22 мая 2017 года № 185
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда по Федоровскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Федоровского района Костанайской области от 24.11.2021 № 281 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартиры 3, 11, в размере 12 (двенадцать) тенге 92 (девяносто два) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
2. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 5, в размере 13 (тринадцать) тенге 01 (один) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
3. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартиры 7, 15, в размере 12 (двенадцать) тенге 43 (сорок три) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.

4. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 8, 16 пәтерлер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 12 (он екі) теңге 02 (екі) тиын мөлшерінде.
5. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 9 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 19 (он тоғыз) теңге 77 (жетпіс жеті) тиын мөлшерінде.
6. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 10 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 12 (он екі) теңге 97 (тоқсан жеті) тиын мөлшерінде.
7. Федоров ауылы, Абай көшесі, 27 үй, 14 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 10 (он) теңге 93 (тоқсан үш) тиын мөлшерінде.
8. Федоров ауылы, Б. Климов көшесі, 70 үй, 4 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 47 (қырық жеті) тиын мөлшерінде.
9. Федоров ауылы, Б. Климов көшесі, 15 үй, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 89 (сексен тоғыз) теңге 77 (жетпіс жеті) тиын мөлшерінде.
10. Федоров ауылы, Жастар көшесі, 26 үй, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 111 (бір жүз он бір) теңге 27 (жиырма жеті) тиын мөлшерінде.
11. Федоров ауылы, Жастар көшесі, 28 үй, 3 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 109 (бір жүз тоғыз) теңге 19 (он тоғыз) тиын мөлшерінде.
12. Федоров ауылы, Кравцов көшесі, 59 үй, А пәтері, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 30 (отыз) теңге 56 (елу алты) тиын мөлшерінде.
13. Федоров ауылы, Кравцов көшесі, 59 үй, Б, В пәтерлер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 30 (отыз) теңге 78 (жетпіс сегіз) тиын мөлшерінде.
14. Федоровка ауылы, Карл Либкнехт көшесі, 20 үй, 12 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 05 (бес) тиын мөлшерінде.
15. Федоров ауылы, Мелехов көшесі, 67 үй, 2 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 26 (жиырма алты) теңге 79 (жетпіс тоғыз) тиын мөлшерінде.
16. Федоров ауылы, Фрунзе көшесі, 50 үй, 2 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 27 (жиырма жеті) теңге 66 (алпыс алты) тиын мөлшерінде.
17. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 11 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 98 (тоқсан сегіз) тиын мөлшерінде.
18. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 12 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге мөлшерінде.
19. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 14 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 56 (елу алты) теңге 70 (жетпіс) тиын мөлшерінде.
20. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 15 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 95 (тоқсан бес) тиын мөлшерінде.

4. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартиры 8, 16, в размере 12 (двенадцать) тенге 02 (два) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
5. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 9, в размере 19 (девятнадцать) тенге 77 (семьдесят семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
6. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 10, в размере 12 (двенадцать) тенге 97 (девяносто семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
7. Село Федоровка, улица Абая, дом 27, квартира 14, в размере 10 (десять) тенге 93 (девяносто три) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
8. Село Федоровка, улица Б. Климова, дом 70, квартира 4, в размере 39 (тридцать девять) тенге 47 (сорок семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
9. Село Федоровка, улица Б. Климова, дом 15, в размере 89 (восемьдесят девять) тенге 77 (семьдесят семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
10. Село Федоровка, улица Жастар, дом 26, в размере 111 (сто одиннадцать) тенге 27 (двадцать семь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
11. Село Федоровка, улица Жастар, дом 28, квартира 3, в размере 109 (сто девять) тенге 19 (девятнадцать) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
12. Село Федоровка, улица Кравцова, дом 59, квартира А, в размере 30 (тридцать) тенге 56 (пятьдесят шесть) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
13. Село Федоровка, улица Кравцова, дом 59, квартиры Б, В, в размере 30 (тридцать) тенге 78 (семьдесят восемь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
14. Село Федоровка, улица Карла Либкнехта, дом 20, квартира 12, в размере 42 (сорок два) тенге 05 (пять) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
15. Село Федоровка, улица Мелехова, дом 67, квартира 2, в размере 26 (двадцать шесть) тенге 79 (семьдесят девять) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
16. Село Федоровка, улица Фрунзе, дом 50, квартира 2, в размере 27 (двадцать семь) тенге 66 (шестьдесят шесть) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
17. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 11, в размере 45 (сорок пять) тенге 98 (девяносто восемь) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
18. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 12, в размере 43 (сорок три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц.
19. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 14, в размере 56 (пятьдесят шесть) тенге 70 (семьдесят) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.
20. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 15, в размере 42 (сорок два) тенге 95 (девяносто пять) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.

21. Федоров ауылы, Юнацкий көшесі, 47 үй, 16 пәтер, жалпы алаңы бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 93 (тоқсан үш) тиын мөлшерінде.

21. Село Федоровка, улица Юнацкого, дом 47, квартира 16, в размере 45 (сорок пять) тенге 93 (девяносто три) тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.