Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 28 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 5393 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ақтоғай ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Әмірин
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "14" ақпандағы
№ 28 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданы әкімдігінің күші
жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 340 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4301 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 ақпандағы аудандық № 6 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған);
2. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы "Ақтоғай ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 31 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4368 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 наурыздағы аудандық № 11 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған);
3. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 мамырдағы "Ақтоғай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 152 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4539 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдедегі аудандық № 26 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған);
4. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы "Ақтоғай ауданы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 31 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4965 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурыздағы аудандық № 11 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Актогайского района
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 14 февраля 2017 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 февраля 2017 года № 5393
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Актогайского района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Амирин
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
от "14" февраля 2017 года № 28
Перечень
утративших силу некоторых постановлений акимата Актогайского района
1. Постановление акимата Актогайского района от 31 декабря 2014 года "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Актогайского района" № 340 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4301, опубликованное 14 февраля 2015 года в районных газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" № 6);
2. Постановление акимата Актогайского района от 24 февраля 2015 года "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики Актогайского района" № 31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4368, опубликованное 28 марта 2015 года в районных газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" № 11);
3. Постановление акимата Актогайского района от 28 мая 2015 года "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского района" № 152 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4539, опубликованное 4 июля 2015 года в районных газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" № 26);
4. Постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Актогайского района" № 31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4965, опубликованное 17 марта 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" № 11);

5. Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 наурыздағы "Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 340 "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 52 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5068 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 сәуірдегі аудандық № 17 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған).

5. Постановление акимата Актогайского района от 17 марта 2016 года "О внесении изменений в постановление акимата Актогайского района от 31 декабря 2014 года № 340 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования Актогайского района" № 52 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5068, опубликованное 23 апреля 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" № 17).