Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы" № 30 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 21 маусымдағы № 147 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 шілдеде № 5579 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № 182 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 16.07.2019 № 182 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, бюджеттік қаражатты оңтайлы, тиімді шығындау мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 23 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын бюджеттік бағдарламалар, тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтерді айқындау туралы" № 30 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 4989 болып тіркелген, 2016 жылғы 17 наурызда "Ауыл тынысы" және "Пульс села" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармағындағы "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі" сөздер "Ақтоғай ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі" сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің қаржы сұрақтарға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жариялған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Әмірин

О внесении изменения в постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года № 30 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и бюджетных программ, товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 21 июня 2017 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 июля 2017 года № 5579. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 16 июля 2019 года № 182 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 16.07.2019 № 182 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", в целях оптимального, эффективного расходования бюджетных средств, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Актогайского района от 23 февраля 2016 года № 30 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и бюджетных программ, товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4989, опубликовано 17 марта 2016 года в районных газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села") внести следующее изменение:
В пункте 1 слова "государственное учреждение "Отдел финансов Актогайского района" заменить словами "коммунальное государственное учреждение "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Актогайского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего финансовые вопросы.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Амирин