Лебяжі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 4 шілдедегі № 1-12/160 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 шілдеде № 5575 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Лебяжі ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Е. Әйткенов
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "4" шілдедегі
№ 1-12/160 қаулысына
қосымша
Лебяжі ауданы әкімдігінің күші жойылған
кейбір қаулыларының тізбесі
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы "Лебяжі ауданының Ямышев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 223/7 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3894 болып тіркелген, 2014 жылғы 2 тамызда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 30 санында жарияланған).
2. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 шілдедегі "Лебяжі ауданының Лебяжі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 227/7 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3914 болып тіркелген, 2014 жылғы 16 тамызда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 32 санында жарияланған).
3. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 01 тамыздағы "Лебяжі ауданының Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 240/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3974 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 қыркүйекте аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 35 санында жарияланған).
4. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 01 тамыздағы "Лебяжі ауданының Қызылағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 241/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3924 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 тамызда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 33 санында жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Лебяжинского района
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 4 июля 2017 года № 1-12/160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 июля 2017 года № 5575
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Лебяжинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Айткенов
Приложение
к постановлению акимата
Лебяжинского района
от "4" июля 2017 года
№ 1-12/160
Перечень
утративших силу некоторых постановлений акимата
Лебяжинского района
1. Постановление акимата Лебяжинского района от 30 июня 2014 года № 223/7 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3894, опубликованное 2 августа 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 30).
2. Постановление акимата Лебяжинского района от 15 июля 2014 года № 227/7 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3914, опубликованное 16 августа 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 32).
3. Постановление акимата Лебяжинского района от 01 августа 2014 года № 240/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарата акима Жамбылского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3974, опубликованное 6 сентября 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 35).
4. Постановление акимата Лебяжинского района от 01 августа 2014 года № 241/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Кызылагашского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3924, опубликованное 23 августа 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 33).

5. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы "Лебяжі ауданының Шақа ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 247/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 тамызда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 34 санында жарияланған).
6. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы "Лебяжі ауданының Шарбақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 248/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 тамызда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 34 санында жарияланған).
7. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы "Лебяжі ауданының Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 250/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3980 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйекте аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 36 санында жарияланған).
8. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы "Лебяжі ауданының Майқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 251/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3954 болып тіркелген, 2014 жылғы 06 қыркүйекте аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 35 санында жарияланған).
9. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы "Лебяжі ауданының Баймолдин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 252/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3953 болып тіркелген, 2014 жылғы 06 қыркүйекте аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 35 санында жарияланған).
10. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 ақпандағы "Лебяжі ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 38/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4371 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 наурызда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 12 санында жарияланған).
11. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 мамырдағы "Лебяжі ауданының Малыбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 100/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4500 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 маусымда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 22 санында жарияланған).

5. Постановление акимата Лебяжинского района от 13 августа 2014 года № 247/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Шакинского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3944, опубликованное 28 августа 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 34).
6. Постановление акимата Лебяжинского района от 13 августа 2014 года № 248/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Шарбактинского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликованное 28 августа 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 34).
7. Постановление акимата Лебяжинского района от 18 августа 2014 года № 250/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3980, опубликованное 13 сентября 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 36).
8. Постановление акимата Лебяжинского района от 18 августа 2014 года № 251/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Майкарагайского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3954, опубликованное 6 сентября 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 35).
9. Постановление акимата Лебяжинского района от 18 августа 2014 года № 252/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3953, опубликованное 6 сентября 2014 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 35).
10. Постановление акимата Лебяжинского района от 19 февраля 2015 года № 38/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4371, опубликованное 28 марта 2015 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 12).
11. Постановление акимата Лебяжинского района от 6 мая 2015 года № 100/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Малыбайского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4500, опубликованное 6 июня 2015 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 22).

12. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 мамырдағы "Лебяжі ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 110/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4489 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 маусымда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 22 санында жарияланған).
13. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 маусымдағы "Лебяжі ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 127/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4552 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдеде аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 26 санында жарияланған).
14. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 тамыздағы "Лебяжі ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 201/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4696 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 қыркүйекте аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 37 санында жарияланған).
15. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы "Лебяжі ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 260/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4839 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 желтоқсанда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 50 санында жарияланған).
16. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 наурыздағы "Лебяжі ауданының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 54/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5064 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 сәуірде аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 16 санында жарияланған).

12. Постановление акимата Лебяжинского района от 20 мая 2015 года № 110/5 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4489, опубликованное 6 июня 2015 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 22).
13. Постановление акимата Лебяжинского района от 4 июня 2015 года № 127/6 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел внутренней политики Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4552, опубликованное 4 июля 2015 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 26).
14. Постановление акимата Лебяжинского района от 13 августа 2015 года № 201/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел земельных отношений Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4696, опубликованное 19 сентября 2015 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 37).
15. Постановление акимата Лебяжинского района от 30 ноября 2015 года № 260/11 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4839, опубликованное 19 декабря 2015 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 50).
16. Постановление акимата Лебяжинского района от 15 марта 2016 года № 54/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5064, опубликованное 16 апреля 2016 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 16).