Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 61/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 79/17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 шілдеде № 5551 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 306/61 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 15.07.2020 № 306/61 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 8-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 30-бабы 4-тармағына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 61/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5348 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 қаңтарында аудандық "Аймақ ажары" және "Огни села" газеттерінің № 4 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Успен аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларына және оның сипаттамасына:
8 тармақта "19 x 6,5" сандары "7 x 21" сандарына ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Успен аудандық мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ұйымдастырушылық-құжаттамалық бөлімінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Смагулова
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова

О внесении изменения в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 61/11 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Успенского района" и его описание"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 июня 2017 года № 79/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 июля 2017 года № 5551. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 15 июля 2020 года № 306/61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Успенского районного маслихата Павлодарской области от 15.07.2020 № 306/61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) пункта 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 30 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 61/11 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Успенского района" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5348, опубликованное в районных газетах "Аймақ ажары" и "Огни села" от 28 января 2017 года за № 4) следующее изменение:
в Правилах выдачи служебного удостоверения коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Успенского района" и его описании, утвержденных указанным решением:
в пункте 8 цифры "19 x 6,5" заменить цифрами "7 x 21".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя организационно-документационного отдела коммунального государственного учреждения "Аппарат маслихата Успенского района".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Смагулова
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова