"Концессияға ұсынылатын объектілер және іске асырылуы (2016-2018 жылдарға) жобаланып отырған мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің жергілікті жобаларының тізбелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 24 қарашадағы № 7/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы N 14/9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 маусымда N 4245 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Концессияға ұсынылатын объектілер және іске асырылуы (2016-2018 жылдарға) жобаланып отырған мемлекеттік-жекешелік әріптестіктің жергілікті жобаларының тізбелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 24 қарашадағы № 7/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілер Мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 3947 болып тіркелді, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері электрондық түрде Эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 7 желтоқсанда жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХІV сессиясының төрағасы Е. Алпысов
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың хатшысы В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың 2017 жылғы 14 маусымдағы № 14/9 шешіміне қосымша
"Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 24 қарашадағы № 7/3 шешіміне 1 қосымша
Коммуналдық меншікке жататын, орта мерзімді кезеңдегі (2016-2018 жылдарға)
концессияға ұсынылған объектілер тізбесі
№ р/с
Атауы
1. Реконструкциялауы және пайдалануға беруі концессия шарттарының негізінде жүзеге асырылатын мемлекеттік меншіктің қолда бар объектілері
2. Концессия шарты негізінде құру және пайдалануға беру жүзеге асырылатын объектілер
1)
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Орман" шағын ауданында 140 орынға арналған балабақша салу және пайдалануға беру
2)
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Жалел Қизатов атындағы көшесі бойында 90 орынға арналған балабақша салу және пайдалануға беру
3)
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қаланы жарықтандыру желісін реконструкциялау және пайдалануға беру
4)
Солтүстік Қазақстан облысының халқына амбулаторлық және стационарлық көмек көрсету үшін офтальмологиялық диагностика орталығын салу және пайдалануға беру

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 24 ноября 2016 года № 7/3 "Об утверждении перечней объектов, предлагаемых в концессию и местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации (на 2016-2018 годы)"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 14 июня 2017 года N 14/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 июня 2017 года N 4245
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 24 ноября 2016 года № 7/3 "Об утверждении перечней объектов, предлагаемых в концессию и местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации (на 2016-2018 годы)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3947, опубликовано 7 декабря 2016 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
Приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХІVсессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата Е. Алпысов
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 июня 2017 года № 14/9
Приложение 1 к решению
Северо-Казахстанского областного маслихата от 24 ноября 2016 года № 7/3
Перечень объектов, предлагаемых в концессию
на среднесрочный период (на 2016-2018 годы), относящихся к коммунальной собственности
№ п/п
Наименование
1. Существующие объекты государственной собственности, реконструкция и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договора концессии
2. Объекты, создание и эксплуатация которых будут осуществлены на основе договоров концессии
1)
Строительство и эксплуатация детского сада на 140 мест в микрорайоне "Орман" в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области
2)
Строительство и эксплуатация детского сада на 90 мест по улице имени Жалела Кизатова в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области
3)
Строительство и эксплуатация центра офтальмологической диагностики для оказания амбулаторной и стационарной помощи населению Северо-Казахстанской области
4)
Реконструкция и эксплуатация сети городского освещения города Петропавловска Северо-Казахстанской области