Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 438 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 4365 болып тіркелді.
"Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5-бабы 7) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 11.02.2020 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі Қ. Ақсақалов
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігінің 2017 жылғы "03" қарашадағы № 438 қаулысымен бекітілді
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 11.02.2020 № 26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.01.2021 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атауы
Мекенжайы
1.
Жеке кәсіпкер
"Куминова Елена Владимировна"
"Школьник" дүкені
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Интернационал көшесі, 71
2.
Жеке кәсіпкер
"Куминова Елена Владимировна" "Карандаш" дүкені
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Евней Бөкетов атындағы көше, 51
3.
Жеке кәсіпкер
"Садакова Ольга Геннадьевна"
"Пеликан" дүкені
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Хименко көшесі, 10 "А"
4.
Жеке кәсіпкер
"Садакова Ольга Геннадьевна"
"Кнопка" дүкені
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 111
5.
Жеке кәсіпкер
"Садакова Ольга Геннадьевна"
"Книги" дүкені
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Қазақстан Конституциясы көшесі, 14
6.
Жеке кәсіпкер
"Садаков Валерий Геннадьевич
"Мир школьника" дүкені
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Кәрім Сүтішев көшесі, 49
7.
Жеке кәсіпкер
"Харнам Андрей Александрович"
"Спутник" сауда үйі
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Евней Бөкетов атындағы көше, 44
8.
Жеке кәсіпкер
"Стебаева Елена Александровна"
"Пять звезд" сауда үйі
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Ыбырай Алтынсарин атындағы көше, 164
9.
Жеке кәсіпкер
"Боев Вячеслав Леонидович"
"Рахмет" сауда үйі
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Кәрім Сүтішев көшесі, 58 "Б"
10.
Жеке кәсіпкер
"Ахметова С. С."
"Караван" дүкені
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Нұрсұлтан Назарбаев көшесі, 246
11.
"Алтын Адал" сауда базары жауапкершілігі шектеулі серектестігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Астана көшесі, 30 "А"
12.
Жеке кәсіпкер
"Гладкий А. В."
"Орталық Базар" жаппалы әмбебап
сауда базары
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау ауданы
Саумалкөл ауылы
Янко көшесі, 40
13.
Жеке кәсіпкер
"Зайцева Г. А."
"Буратино" дүкені
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Интернационал көшесі, 22
14.
Жеке кәсіпкер
"Белоножко В.А."
"Страна товаров" дүкені
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Астана көшесі, 27
15.
Жеке кәсіпкер
"Бектемиров Амир Усманович"
"Дария базары"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Бостандық көшесі, 22 "А"
16.
"Солтүстік Қазақстан облыстық Кришна санасы қоғамы" жергілікті діни бірлестігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы
Свободная көшесі, 29

Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 3 ноября 2017 года № 438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2017 года № 4365.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 11.02.2020 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
Утверждено постановлением акимата Северо-Казахстанской области от "03" ноября 2017 года № 438
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 11.02.2020 № 26 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования); от 08.01.2021 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Наименование
Адрес
1.
Индивидуальный предприниматель
"Куминова Елена Владимировна"
магазин "Школьник"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Интернациональная, 71
2.
Индивидуальный предприниматель
"Куминова Елена Владимировна" магазин "Карандаш"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица имени Евнея Букетова, 51
3.
Индивидуальный предприниматель
"Садакова Ольга Геннадьевна"
магазин "Пеликан"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Хименко, 10 "А"
4.
Индивидуальный предприниматель
"Садакова Ольга Геннадьевна"
магазин "Кнопка"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Нұрсұлтан Назарбаев, 111
5.
Индивидуальный предприниматель
"Садакова Ольга Геннадьевна"
магазин "Книги"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Конституции Казахстана, 14
6.
Индивидуальный предприниматель
"Садаков Валерий Геннадьевич"
магазин "Мир школьника"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Карима Сутюшева, 49
7.
Индивидуальный предприниматель
"Харнам Андрей Александрович"
торговый дом "Спутник"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица имени Евнея Букетова, 44
8.
Индивидуальный предприниматель
"Стебаева Елена Александровна"
торговый дом "Пять звезд"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица имени Ибрая Алтынсарина, 164
9.
Индивидуальный предприниматель
"Боев Вячеслав Леонидович"
торговый дом "Рахмет"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Карима Сутюшева, 58 "Б"
10.
Индивидуальный предприниматель
"Ахметова С. С."
магазин "Караван"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Нұрсұлтан Назарбаев, 246
11.
Товарищество с ограниченной ответственностью
торговый рынок "Алтын Адал"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Астана, 30 "А"
12.
Индивидуальный предприниматель
"Гладкий А. В."
торгово-универсальный крытый рынок
"Орталық Базар"
Северо-Казахстанская область
Айыртауский район
село Саумалколь
улица Янко, 40
13.
Индивидуальный предприниматель
"Зайцева Г. А."
магазин "Буратино"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Интернациональная, 22
14.
Индивидуальный предприниматель
"Белоножко В. А."
магазин "Страна товаров"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Астана, 27
15.
Индивидуальный предприниматель
"Бектимиров Амир Усманович"
товарищество с ограниченной ответственностью
"Рынок Дария"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Бостандыкская, 22 "А"
16.
Местное религиозное объединение "Северо-Казахстанское областное общество Сознания Кришны"
Северо-Казахстанская область
город Петропавловск
улица Свободная, 29