Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 263 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 қарашада № 4357 болып тіркелд
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 27-бабының 3-тармағына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында ауылдық округ әкімдігіне кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 11 сәуірдегі № 89 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 11 мамырда № 4179 тіркелді, 2017 жылғы 17 мамырда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды);
2) "Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттар үшін Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу және таңдаушыларымен кездесу өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылы 25 мамырдағы № 139 қаулысы (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде 2017 жылғы 06 маусымда № 4231 тiркелді, 2017 жылғы 08 маусымда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкінде жарияланды).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Т. Дүйсембаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі Д. Байтөлешов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы О. Плищенко
2017 жылғы 26 қазан

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 октября 2017 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 ноября 2017 года № 4357
В соответствии с пунктом 3 статьи 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области:
1) постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 апреля 2017 года № 89 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 мая 2017 года за № 4179, опубликовано 17 мая 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 мая 2017 года № 139 "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан, для проведения встреч с выборщиками на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 06 июня 2017 года за № 4214, опубликовано 08 июня 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Дюсембаеву М.Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области Д. Байтулешов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Аккайынской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан О. Плищенко
26 октября 2017 года