Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жай ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 99 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 маусымда № 4212 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 21.02.2018 № 13 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 21.02.2018 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4, 6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1-қосымшаға сәйкес Ақжар аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарға үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын анықталсын.
2. 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарға таңдаушылармен кездесулер үшін үй-жай шарттық негізде ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің аппарат басшысы С.Ж. Бейсембаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар ауданының әкімі
С.Тұралинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақжар аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
М.Шапенов
2017 жыл 30 мамыр
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 99 қаулысына 1- қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын
1.
Талшық ауылы
"Ақжар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы алаңда орналасқан ақпараттық стенд, Ломоносов көшесі, №1 (келісім бойынша)
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 99 қаулысына 2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың таңдаушыларымен кездесулер өткізу үшін үй-жай
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Таңдаушылармен кездесу үшін үй-жай
1.
Талшық ауылы
"Орталық аудандық кітапхана" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің, оқу залы. Ломоносов көшесі № 1

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2017 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 июня 2017 года № 4212. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2018 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 21.02.2018 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Акжарской районной избирательной комиссией (по согласованию) место для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Акжарского района Северо-Казахстанской области Бейсембаеву С.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Акжарского района
Северо-Казахстанской области
С.Туралинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Акжарской
районной избирательной
комиссии
М.М.Шапенов
30 мая 2017 года
Приложение 1 к постановлению акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2017 года № 99
Место для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
№ п/н
Наименование населенного пункта
Место для размещения печатных агитационных материалов
1.
село Талшык
информационный стенд, расположенный на площади перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Акжарский районный Дом культуры", улица Ломоносова, № 1 (по согласованию)
Приложение 2 к постановлению акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2017 года № 99
Помещение для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
№ п/н
Наименование населенного пункта
Помещение для встреч с выборщиками
1.
село Талшык
читальный зал государственного коммунального предприятия "Центральная районная библиотека", улица Ломоносова № 1