Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 3 қазандағы № 234 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қазанда № 4343 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына, 50 бабына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Күші жойылды деп танылсын:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының аумағында селолық округ әкімдеріне кандидаттардың таңдаушылармен кездесулерін өткізу үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға орындарды белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 189 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2843 болып тіркелген, 2014 жылғы 14 шілдеде "Әділет" Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасының Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орынды анықтау және таңдаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайды ұсыну туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 29 мамырдағы № 125 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4210 болып тіркелген, 2017 жылғы 9 маусымда Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Әбішев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Есильского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 3 октября 2017 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 октября 2017 года № 4343
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с выборщиками кандидатов в акимы сельских округов на территории Есильского района Северо-Казахстанской области" от 30 июня 2014 года № 189 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2843, опубликовано 10 июля 2014 года в Информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
2) постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для проведения встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" от 29 мая 2017 года № 125 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4210, опубликовано 9 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Абишев