Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округінің "Кзыласкерское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында ірі қара малдың вирус диареясы ауруы бойынша шектеу іс-шараларын алып тастау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 5-ш шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 қазанда № 4327 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Занының 35, 37 баптарына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Занының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округінің "Кзыласкерское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында ірі қара малдың вирус диареясы ауруы бойынша шектеу іс-шараларын алып тастау туралы" Мамлют ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 7 қыркүйектегі №13-12/139 ұсынысы негізінде Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округінің "Кзыласкерское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында ірі қара малдың вирус диареясы ауруы бойынша шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округінің Қызыләскер ауылында "Кзыласкерсоке" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында ірі қара малдын вирус диареясы ауруы бойынша шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 16 маусымдағы № 3-ш шешімінің күші жойылған деп танылсын (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 30 маусымда жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4239 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жариялған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызыләскер ауылдық округінің әкімі Б. Құрымбаев

О снятии ограничительных мероприятий по болезни вирусная диарея крупного рогатого скота, на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Кзыласкерское" Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26 сентября 2017 года № 5-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 октября 2017 года № 4327
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мамлютского района от 7 сентября 2017 года №13-12/139 "О снятии ограничительных мероприятий по вирусной диарее крупного рогатого скота на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Кзыласкерское", с Кызыласкер, Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области аким Кызыласкерского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по болезни вирусная диарея крупного рогатого скота, на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Кзыласкерское" Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 16 июня 2017 года № 3-Р "Об установлении ограничительных мероприятий по болезни вирусная диарея крупного рогатого скота, на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Кзыласкерское" Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области" (опубликовано 30 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от № 4239).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызыласкерского
сельского округа
Б.Курумбаев