Құрманғазы ауданының аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 қарашадағы № 516 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 4008 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 354 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 09.12.2020 № 354 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8, 27 баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданының аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін бөлінген арнайы орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Бектемировке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Шаяхметов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігінің Қоғамдық денсаулық сақтау
комитеті Атырау облысы Қоғамдық денсаулық
сақтау департаментінің Құрманғазы аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
24.11.2017 жыл
К. Утаров
"Құрманғазы аудандық ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы
24.11.2017 жыл
М. Үмбеталиев
Құрманғазы ауданы әкiмдiгiнiң
2017 жылғы "24" қарашадағы
№ 516 қаулысына қосымша
Құрманғазы ауданының аумағында сауда қызметі субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории Курмангазинского района
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 24 ноября 2017 года № 516. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 декабря 2017 года № 4008. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 9 декабря 2020 года № 354 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Курмангазинского района Атырауской области от 09.12.2020 № 354 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, со статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории Курмангазинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектемирова Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Шаяхметов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Курмангазинское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Атырауской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
24.11.2017 год
К. Утаров
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Курмангазинский
районный отдел внутренних дел"
24.11.2017 год
М. Үмбеталиев
Приложение к постановлению
Курмангазинского районного акимата
от "24" ноября 2017 года № 516
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам торговой деятельности на территории Курмангазинского района