Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 33/339-IV "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/152-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 18 шілдеде № 4156 болып тiркелдi. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 25/288-VI шешiмiмен

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 сентября 2010 года № 33/339-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2017 года № 13/152-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 июля 2017 года № 4156. Утратило силу решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2018 года № 25/288-VI

Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 21.06.2018 № 25/288-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 495-бабының 9-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21.06.2018 № 25/288-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі № 33/339-IV "Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2039 болып тіркелген, 2010 жылғы 6 қарашада "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Энергия үнемдеу және энергия тиімділігін арттыру саласында келісім жасасқан тек қана осындай келісім шеңберіндегі объектілер бойынша субъектілерді қоспағанда, Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
шешімнің атауында, қосымшаның атауында, қосымшаның 1-тармағында және оның кестесінің 3- және 4-бағаналарында, қосымшаның 2-тармағында және оның кестесінің 3-бағанында, қосымшаның 3-тармағында және оның кестесінің 3-бағанында, қосымшаның 4-тармағында, қосымшаның 5-тармағында және осы тармақтың 1), 2) тармақшаларында "ставкалары", "ставка", "ставкаларына", "ставкасына" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелері", "мөлшерлеме", "мөлшерлемелеріне", "мөлшерлемесіне" деген сөздерге ауыстырылсын;
қосымшаның 2-тармағындағы кестесінің 3-жолы 2-бағанасында "сығымдалған" деген сөз "сығылған" деген сөзге ауыстырылсын;
қосымшаның 3-тармағындағы кестесінің 1-жолы 2-бағанасында "нитраттар" деген сөз "нитриттар" деген сөзге ауыстырылсын;
4-тармақтың кестесі мынадай редакцияда жазылсын:
"
Р/с
Қалдықтардың түрлері
Төлемақы мөлшерлемелері (АЕК)
1 тонна үшін
1 гигабеккерель (Гбк) үшін
1
2
3
4
1.
Өндіріс пен тұтыну қалдықтарын полигондарда, жинақтауыштарда, санкцияланған үйінділерде және арнайы бөлінген орындарда орналастырғаны үшін:
1.1.
Коммуналдық қалдықтар (тұрмыстық қатты қалдықтар, тазарту құрылыстарының кәріздік тұнбасы)

1. Внести изменения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 24 сентября 2010 года № 33/339-IV "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2039, опубликованное 3 ноября 2010 года в газете "Южный Казахстан"):
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Южно-Казахстанской области согласно приложению, за исключением ставок платы субъектам, заключившим соглашение в области энергосбережения и повышения энергоэффективности, по объектам исключительно в рамках такого соглашения.";
в заголовок решения, а также в заголовок, в пункт 1, в столбцы 3 и 4 таблицы пункта 1, в пункт 2, в столбец 3 таблицы пункта 2, в пункт 3, в столбец 3 таблицы пункта 3, в пункт 4; в пункт 5, в подпункты 1) и 2) пункта 5, в подпункт 3 пункта 2, в подпункт 1 пункта 3 приложения внесены изменения на государственном языке, на русском языке не меняется;
таблицу пункта 4 приложения изложить в следующей редакции:
"
п/п
Виды отходов
Ставки платы (МРП)
за 1 тонну
за 1 гигабеккерель
(Гбк)
1
2
3
4
1.
За размещение отходов производства и потребления на полигонах, в накопителях, санкционированных свалках и специально отведенных местах:
1.1.
Коммунальные отходы (твердые бытовые отходы, канализационный ил очистных сооружений)

0,04
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,38
"
қосымшаның 5-тармағы 1) тармақшасының 4-абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"4-тармақтың 1.3.3.-жолында – 0,05 коэффициенті;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Әбдіхалық
Облыстық мәслихат
хатшысы Қ. Балабиев

0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,38
"
абзац 4 подпункта 1) пункта 5 приложения изложить в следующей редакции:
"строкой 1.3.3. пункта 4, - 0,05;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата К. Абдихалык
Секретарь областного
маслихата К. Балабиев