Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 260 "Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаныны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулері туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы № 73 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәуірде № 4043 болып тіркелді
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына және 47-бабының 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 260 "Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаныны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулері туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 қазанда № 3380 болып тіркелген, 2015 жылы 7 қарашада № 45 "Кентау Шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, Кентау қаласының барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылар мен тәрбиеленушілеріне қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүрулеріне іс жүзіндегі тарифтік елу пайызы көлемінде жолақысына жеңілдік құқығы берілсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы М. Тұрысбеков
Қалалық мәслихатының хатшысы Т. Балабиев

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 30 сентября 2016 года № 260 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 марта 2017 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 17 апреля 2017 года № 4043
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 и подпунктом 1) пункта 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 30 сентября 2016 года № 260 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 октября 2015 года за № 3380, опубликованный в газете "Кентау" от 7 ноября 2016 года за № 45) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Предоставить право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения, независимо от ведомственной подчиненности, пятьдесят процентов от действующего тарифа города Кентау.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата М. Турисбеков
Секретарь городского
маслихата Т. Балабиев