2017 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Отырар ауданы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 29 мамырдағы № 135 қаулысы. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2017 жылғы 8 маусымда № 4118 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Отырар ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Отырар ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Отырар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат республикалық орталығына жіберуін;
2) осы қаулыны Отырар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Әлішке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2017 жылғы 25 ақпанынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Е.Айтаханов
Отырар ауданы әкімдігінің
"29 " мамырдағы 2017 жылғы
№ 135 қаулысына қосымша
2017 жылға өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімінің түрлері бойынша Отырар ауданының аумағында егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Дақылдар түрi
Оңтайлы мерзiмдерi
Ескерту
басталуы
аяқталуы
1
Мақта
25.04.2017 жыл
30.05.2017 жыл
Жылдың қалыптасқан ауа райының климаттық жағдайын ескере отырып
2
Дәндік жүгерi
15.04.2017 жыл
30.05.2017 жыл
Жылдың қалыптасқан ауа райының климаттық жағдайын ескере отырып
3
Күнбағыс
05.05.2017 жыл
30.05.2017 жыл
Суармалы жер
4
Мақсары
10.03.2017 жыл
05.04.2017 жыл
Тәлімі жер
5
Жаздық бидай
25.02.2017 жыл
20.03.2017 жыл
Тәлімі және суармалы жер
6
Күздік бидай

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 29 мая 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 8 июня 2017 года № 4118. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ на территории Отырарского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственную учреждению "Аппарат Акима Отрарского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Отрарского района, а также в Республиканской центр правовой информации для включения в эталонной контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Отрарского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алиша Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 25 февраля 2017 года.
Аким района Е.Айтаханов
Приложение к постановлению
акимата Отырарского района
от "29" мая 2017 года № 135
Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ на территории Отырарского района по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Виды культур
Оптимальные сроки
Примечание
начало
завершение
1
Хлопок
25.04.2017 год
30.05 .2017 год
С учетом сложившихся погодно-климатических условий года
2
Кукуруза на зерно
15.04.2017 год
30.05.2017 год
С учетом сложившихся погодно-климатических условий года
3
Подсолнечник
05.05.2017 год
30.05.2017 год
Орошаемые земли
4
Сафлор
10.03.2017 год
05.04.2017 год
Богарные земли
5
Пшеница яровая
25.02.2017 год
20.03.2017 год
Богарные и орошаемые земли
6
Пшеница озимая