Мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушыны және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын жұмыстар, тауарлар тізбесін айқындау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 801 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 шілдеде № 5114 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қарашадағы № 2066 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 08.11.2018 № 2066 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 39 – бабының 2 тармағына, "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8 - бабы 1 - тармағына сәйкес, Семей қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Семей қаласының әкімдігіне ведомстволық бағынысты тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы болып "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
2. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізу қаулының 1 - тармағында айқындалған мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын жұмыстар, тауарлар тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Ш. Ерембесовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Сәлімов
Семей қаласының әкімдігінің
2017 жылғы " 08 " маусымдағы
№ 801 қаулысына қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізу бірыңғай ұйымдастырушымен орындалатын жұмыстардың, тауарлардың тізбесі

Об определении единого организатора государственных закупок и перечня работ, товаров, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 8 июня 2017 года № 801. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 июля 2017 года № 5114. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 8 ноября 2018 года № 2066
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Семей Восточно - Казахстанской области от 08.11.2018 № 2066 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 39 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат города Семей ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить для заказчиков, подведомственных акимату города Семей, единым организатором государственных закупок государственное учреждение "Отдел финансов города Семей Восточно-Казахстанской области".
2. Определить перечень работ, товаров по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором государственных закупок, определенным в пункте 1 постановления, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города Ерембесова К. Ш.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Салимов
Приложение к постановлению
акимата города Семей
от " 08 " июня 2017 года № 801
Перечень работ, товаров, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 27.04.2018 № 778 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Тарауы Атауы
1. Жұмыстар
1.1.
Қаланың мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарындағы, мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындарындағы бюджеттік қаражат есебінен іске асатын жаңа объектілерді құру (салу) немесе бар объектілерді реконструкциялау
1.2.
Қаланың мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарындағы бюджеттік қаражат есебінен іске асатын жаңа объектілерді құру (салу) немесе бар объектілерді реконструкциялауға техникалық – экономикалық негіздеме және жобалау – сметалық құжаттама әзірлеу
1.3.
Қаланың мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік мекемелеріндегі, коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарындағы бюджеттік қаражат есебінен іске асатын бар объектілерді күрделі жөндеу (жобалау –сметалық құжаттаманы әзірлеуді қоспағанда)
1.4.
Қаланың мемлекеттік мекемелеріндегі бюджеттік қаражат есебінен іске асатын ішкі аула аумақтарын, қаланың орталық бөлігін, көшелерді, алаңдарды, саябақтарды абаттандыру, спорт алаңдарын орнату
2. Тауарлар
2.1.
Мемлекеттік мекемелерге, коммуналдық мемлекеттік мекемелерге ұйымдастыру техникасын сатып алу
2.2.
Заңды тұлғаларға және кәсіпкерлік қызмет субъектілері болып табылмайтын жеке тұлғаларға жекеменшік құқығымен тиесілі тұрғынжайды сатып алу

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 27.04.2018 № 778 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Раздел Наименование
1. Работы
1.1.
Создание (строительство) новых либо реконструкция имеющихся объектов, реализуемых за счет бюджетных средств в государственных учреждениях, коммунальных государственных учреждениях, коммунальных государственных казенных предприятиях, государственных коммунальных предприятиях города
1.2.
Разработка технико-экономического обоснования и проектно-сметной документации на создание (строительство) новых либо реконструкцию имеющихся объектов, реализуемых за счет бюджетных средств в государственных учреждениях, коммунальных государственных учреждениях, коммунальных государственных казенных предприятиях города
1.3
Капитальный ремонт имеющихся объектов, реализуемых за счет бюджетных средств в государственных учреждениях, коммунальных государственных учреждениях, коммунальных государственных казенных предприятиях города (за исключением разработки проектно-сметной документации)
1.4.
Благоустройство внутридворовых территорий, центральной части города, улиц, площадей, парков, установка спортивных площадок, реализуемые за счет бюджетных средств в государственных учреждениях города
2 Товары
2.1
Приобретение организационной техники в государственные учреждения, коммунальные государственные учреждения
2.2.
Приобретение жилища, принадлежащего на праве частной собственности юридическим лицам и физическим лицам не являющимися субъектами предпринимательской деятельности