Бесқарағай ауданы бойынша 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы және ата-ана төлемақысының мөлшерлерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 8 қарашадағы № 373 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 5290 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 ақпандағы № 56 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай ауданы әкімдігінің 19.02.2018 № 56 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31- бабы 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Бесқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2017 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. "Бесқарағай ауданы бойынша 2017 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басынашаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Бесқарағай ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 118 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде нөмері 5036 тіркелген) қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бесқарағай ауданы әкімінің орынбасары К.Тастенбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай ауданы
әкімінің міндетін атқарушы Е. Рахметуллин
Бесқарағай аудандық әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Бескарагайскому району на 2017 год
Постановление Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 8 ноября 2017 года № 373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 ноября 2017 года № 5290. Утратило силу - постановлением Бескарагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2018 года № 56
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бескарагайского района Восточно-Казахстанской области от 19.02.2018 № 56 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Бескарагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бескарагайского района от 24 апреля 2017 года № 118 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучения, размеров подушевого финансирования и родительской оплаты по Бескарагайскому району на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5036).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бескарагайского района Тастенбекову К.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима
Бескарагайского района Е. Рахметуллин
Приложение
к постановлению
акимата Бескарагайского