Глубокое ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 489 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қарашада № 5279 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 168 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 02.04.2018 № 168 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 2-тармағына сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Глубокое ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Глубокое ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 наурыздағы № 115 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 03 сәуірде № 4919 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 14 сәуірде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год по Глубоковскому району
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 октября 2017 года № 489. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 ноября 2017 года № 5279. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 168.
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 02.04.2018 № 168 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Глубоковскому району на 2017 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Глубоковского районного акимата от 06 марта 2017 года № 115 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение , размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Глубоковскому району (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 03 апреля 2017 года № 4919, опубликованное 14 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі К. Байгонусов
Глубокое аудандық
әкімдігінің қаулысына қосымша
489 "30" қазан 2017 ж.
Глубокое ауданы бойынша 2017 жалға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Тәрбиеленушілер саны (адам) Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын төлемақысының мөлшері, теңге Айына ата – ана төлемақысының мөлшері, тенге
Балабақшалар, бөбекжай
Мектеп - балабақша
кешендері
Шағын -орталықтар
Балабақшалар,
бөбекжай
Мектеп - балабақша
кешендері
Шағын -орталықтар

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района К. Байгонусов
Приложение к постановлению
Глубоковскогорайонного
акимата
489 от "30" октября 2017 г.
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Глубоковскому району на 2017 год
Количество воспитанников( человек) Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге Размер родительской платы в месяц,тенге
Детские сады, ясли
Комплексы школа-детский сад
Мини-центры
Детские сады, ясли
Комплексы школа-детский сад
Мини-центры