Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қарашадағы № 295 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 5302 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі № 98 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 04.04.2019 № 98 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. "2017 жылға Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 97 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5020 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 25 мамырда жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В.В. Лисинаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шемонаиха ауданы әкімінің
міндетін атқаруші Д. Горьковой
Шемонаиха ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2017 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2017 года № 5302. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 4 апреля 2019 года № 98
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 04.04.2019 № 98 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Шемонаихинского района от 14 апреля 2017 года № 97 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5020, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 25 мая 2017 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Лисину В.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Шемонаихинского района Д. Горьковой
Приложение к постановлению
акимата Шемонаихинского

"14" қарашадағы 2017 ж.
295 қаулысына қосымша
"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Тәрбиеленушілердің саны, адам
Айына бір тәрбиеленушіге шығындардың орташа бағасы, теңге
Айына ата-ана төлемақысының мөлшері, теңге
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
Балабақшалар, бөбекжайлар
Шағын орталықтар
Шемонаиха қаласы және Усть-Таловка кентi
Ауылдық елді мекендер
Пруггерово ауылындағы шағын орталық

района "14" ноября 2017 г.
295
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской оплаты в месяц, тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
Детские сады, ясли
Мини-центры
Город Шемонаиха и поселок Усть-Таловка
Сельские населенные пункты
Мини-центр села Пруггерово